Вшивання ампули від алкоголізму

Підшивання ампули

Алкоголізм є дуже небезпечним видом залежності для людини. Прогресуюча хвороба швидко руйнує фізичне здоров’я, провокує активну моральну деградацію, робить життя просто нестерпним: руйнуються плани, страждають близькі, друзі, колеги.

Сьогодні існує кілька популярних методів боротьби з алкогольною залежністю, як в стаціонарі, так і вдома. Одним з найбільш ефективних є вшивання ампули, що дозволяє поставити серйозний психологічний і фізичний бар’єр перед пацієнтом, що усуває бажання вжити чергову дозу під страхом нестерпного болю і мук.

Зміст

Підшити ампулу від алкоголізму в Києві – вимоги до процедури

Вшивання ампули від алкоголізму може показати високу ефективність тільки в комплексі з іншими лікувально-відновними і реабілітаційними заходами. Дуже важливо, щоб залежний повністю усвідомив всю згубність своєї проблеми і щиро хотів позбутися від неї.

Гарантія анонімності
Екстрена допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Підшивка ампули проводиться в кілька основних етапів:

 • Проводиться комплексна детоксикація, що дозволяє видалити з організму залишки алкоголю, а також токсичні продукти його розпаду;
 • Виконуються діагностичні процедури, що дозволяють визначити наявність протипоказань до використання специфічних медикаментів (ампули);
 • Професійний психолог проводить роботу з пацієнтом, спрямовану на створення стійкої мотивації хворого до власного лікування – без мотивації, шанс на одужання зводитися до нуля;
 • Процедуру вшивання ампули можна починати тільки після 5-7 добового утримання від вживання алкогольних напоїв. Не допускається прийом навіть незначних доз;
 • У стаціонарі наркологічної клініки, з урахуванням вимог по асептики і антисептики, лікар проводить маніпуляцію по вшивання ампули з лікарським препаратом.

Тривалість роботи препарату може бути різною, як правило, від декількох місяців, до декількох років.

За цей час, хворий встигає пройти лікувально-відновлювальний курс, а також курс реабілітації, що дозволяють повернутися до нормального життя без наркотиків, відновити природне психічне і фізіологічне здоров’я організму.

Вшити ампулу від алкоголізму – ціна в Києві

 • Імплантація гелю, що містить Дисульфірам (від 1-го до 3-х років) 7000 - 9000 грн.
 • Імплантація (підшивка) капсули Еспераль 8000 грн.
 • Ін’єкція препарату Вівітрол 12000 грн.
 • Ін’єкція препарату Тетлонг 250 3500 грн.
 • Авторська методика кодування (трьохетапний комплекс) 5400 грн.
 • Кодування за методом Довженка від 4500 грн.
 • Психофармакологічне кодування 6000 - 8000 грн.
 • Розкодування від алкоголю 3000 грн.

Вартість вшивання ампули від алкоголізму в наркологічній клініці «МЕДЛЮКС» формується з урахуванням ряду факторів. До ключових аспектів варто віднести: поточний фізіологічний стан хворого, наявність стійкої мотивації до подолання власної проблеми, індивідуальна переносимість препаратів, місце проведення процедури, а також ряд інших параметрів, які може визначити тільки лікар, після проведення первинного огляду, а також на основі результатів комплексної діагностики конкретного пацієнта.

Ви або ваш близький страждає від алкоголізму? Хочете раз і назавжди позбутися від цієї згубної проблеми? Зверніться до наших фахівців прямо зараз, і вони зроблять все можливе для допомоги вам і вашим близьким!

Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Послуги

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери