Пивний алкоголізм

Лікування пивного алкоголізму

Пивний алкоголізм – один з найпоширеніших видів залежності, він розвивається протягом кількох років і є найнепомітнішим шляхом до сталого алкоголізму з усіма витікаючими наслідками. Самостійно позбутися від цієї проблеми дуже складно або практично неможливо.

Головною особливістю захворювання є прихований і стрімкий розвиток. Людина вживає пінний напій і часто не сприймає небезпеку всерйоз – це викликано особливостями рекламних компаній виробників, де пиво асоціюється зі спортом, цікавими знайомствами і успіхом, а також високою лояльністю в суспільстві, де людина яка випиває багато пива не сприймається як потенційний алкоголік.

Симптоми і ознаки пивного алкоголізму

Через те, що тривалий час пивний алкоголізм протікає в прихованій формі, виявити проблему досить складно: люди живуть звичним життям, ходять на роботу, приділяють час близьким, а також займаються всіма звичними для них справами.

Однак, вже через кілька місяців або років можна помітити симптоматичні прояви, в тому числі:

 • Обсяг спожитого пива протягом 24 годин перевищує 1 літр – цей обсяг пива вже не може забезпечити необхідний рівень сп’яніння. Надалі доза випитого тільки збільшується;
 • У пивного алкоголіка може спостерігатися необгрунтована агресія і дратівливість в період тверезості – вона зникає тільки після прийому чергової дози хмільного напою;

Зворотний дзвінок

  • Можливі проблеми зі статевою функцією у чоловіків;
  • Для підняття настрою і зняття напруги, людині вже недостатньо традиційних радостей, поліпшення настає тільки після декількох ковтків пінистого. Нерідко, пити пиво починають з самого ранку і до пізньої ночі;
  • Заперечення наявності проблеми, розмови про те, що пиво не може стати причиною алкоголізму.

  Також до основних ознак алкоголізму пивного типу варто віднести: зайва вага, набряклість обличчя, мішки під очима, синюшність шкіри, важке дихання зі сторонніми шумами.

  Виявивши у себе або свого близького перераховані вище симптоми і ознаки, необхідно терміново вживати заходів – зверніться до лікаря-нарколога, він проведе діагностику, визначить наявність/ступінь розвитку проблеми і вживе необхідних заходів для ефективного стаціонарного або амбулаторного лікування.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Лікування пивного алкоголізму

  Лікування пивного алкоголізму – це тривала і складна задача, що вимагає від пацієнта високого рівня мотивації. Складність, в першу чергу, пов’язана з тим, що людина яка страждає від пивної залежності не напивається як класичний алкоголік – цей факт дозволяє йому не вважати себе хворим. Головним завданням близьких і психологів є допомога хворому в усвідомленні власної проблеми, створення стійкої мотивації, яка дозволить пройти всі етапи лікування і реабілітації, а також поверне його до здорового життя, де немає місця алкоголю.

  Одним з найбільш ефективних способів лікування пивного алкоголізму є кодування, що дозволяє поставити сильний фізичний і психологічний бар’єр. Перед початком проведення процедури підшивання (кодування) проводиться комплексна детоксикація організму – усуваються залишки етилового спирту, а також токсичні продукти його розпаду. Перед початком процедури, пацієнт повинен утриматися від вживання будь-яких доз спиртного протягом 5-7 діб.

  Ви або ваш близький страждає на пивний алкоголізм, хочете вирішити проблему і повернути нормальне здорове життя? Зверніться в медичну клініку «МЕДЛЮКС», і пройдіть лікування у кращих наркологів Києва!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери