Транспортування психічних хворих

Транспортування психічно хворих

Психіатрична клініка «МЕДЛЮКС» виконує транспортування психічно хворих пацієнтів по Україні, в зарубіжні країни, а також з-за кордону. У процесі транспортування ми строго дотримуємося правил перевезення таких пацієнтів, що мінімізує виникаючі ризики і робить перевезення швидким, комфортним та безпечним.

Значна частина пацієнтів з гострими психічними розладами, потребуює лікування профільних і супутніх медичних проблем. Основною причиною, що викликає ці проблеми, є патологічна поведінка – пацієнти самостійно завдають шкоди своєму здоров’ю, а лікування в домашніх умовах є неефективним. Тому хворі переміщаються в стаціонар, де проходять всі необхідні процедури і лікування.

Зміст

Транспортування психічно хворих людей з-за кордону – особливості

Psychiatrist - narcologist
Іван Володимирович Брєднєв

Лікар психіатр - нарколог

Якщо транспортування психічних хворих пацієнтів по Україні не передбачає оформлення великої кількості документів, то перевезення таких пацієнтів із закордону вимагає специфічного підходу. Головна складність полягає в необхідності виконання вимог міжнародних стандартів з перевезення психічно хворих пацієнтів. Тому перед початком процедури, родичі проходять консультацію психіатра, де фахівець розповідає всі особливості процедури для конкретного пацієнта.

У разі перевезення психічно хворого із закордону, оформляється пакет дозвільних документів. Також пацієнта передають тільки представнику спеціалізованої клініки – він супроводжує його на всьому шляху транспортування.

Наш лікар особисто виїжджає в зарубіжну країну, де проходить всі необхідні процедури оформлення і супроводжує пацієнта в Україну. Перевезення може здійснюватися різними видами транспорту: авіа, ЖД і автомобільним. Оптимальний варіант визначає фахівець, з урахуванням медичних показань і особливостей психічного стану хворого.

У яких ще випадках необхідне перевезення психічних хворих

Перевезення психічно хворих пацієнтів на спеціалізованому транспорті з супроводом, крім стаціонарного лікування в профільних та інших закладах, може знадобитися в наступних випадках:

 • Для проходження судово-медичної експертизи – якщо особа, яка страждає психічними розладами, не може самостійно пересуватися;
 • Побутове переміщення – якщо хворого необхідно перевезти з одного місця проживання в інше, наприклад, від квартири в одному районі міста, до квартири в іншому районі міста, з будинку на дачу, з області в місто і т.д.;
 • Доставка до транспорту – виконується в разі, коли пацієнта необхідно перемістити з дому або профільного медичного центру до літака, поїзда або іншого виду транспорту для перевезень на далекі відстані;
 • На прийом до лікаря – у випадках, коли пацієнта необхідно доставити до лікаря, для діагностичного обстеження або нетривалого медичного лікування, в тому числі стоматологічних процедур.

Фактично, послуга надається в будь-яких випадках, коли хворого потрібно перемістити з однієї точки в іншу, під спеціалізованим наглядом медичних працівників.

Під час перевезення ми забезпечуємо:

 • Пунктуальність – наші фахівці строго дотримуються домовленостей, здійснюють посадку, перевезення та висадку пацієнтів в обумовлені терміни. Адміністратор швидко обробляє заявки на транспортування;
 • Персональний підхід – схема доставки планується з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного пацієнта, його медичних показань і побажань родичів. Бригада може складатися з 2-3 чоловік і водія. До складу бригади можуть входити: медбрат, психологи і психіатри. Для виїзду за кордон залучаються лікарі, які вільно володіють іноземними мовами;
psychotherapist
Ірина Вікторівна Кручковська

Лікар психіатр вищої категорії, психотерапевт

 • Висока кваліфікація фахівців – всі лікарі, які беруть участь у перевезенні по Україні та закордон, є сертифікованими фахівцями, які строго дотримуються міжнародних правил перевезення таких пацієнтів. При необхідності, вони надають кваліфіковану медичну допомогу пацієнту;
 • Законність – всі дії лікарів нашої клініки здійснюються в суворій відповідності до чинного Українського і міжнародного законодавства. Дотримання правил і законів дуже важливе для безперешкодного транспортування психічних хворих із закордону і по Україні.

Перед виконанням процедури, пацієнт отримує консультацію психотерапевта (за потреби), а родичі дізнаються всі деталі і етапи транспортування.

Виконується перевезення пацієнтів з такими психічними захворюваннями як:

Крім перерахованих вище психічних захворювань, перевезення може здійснюватися з деякими іншими психічними розладами. Можливість транспортування завжди визначає профільний лікар.

Потрібна допомога в транспортуванні психічно хворого? Його потрібно доставити по Україні або з-за кордону? Зверніться в психіатричну клініку «МЕДЛЮКС» і отримайте кваліфіковану допомогу!

Автор </br> Брєднєв Іван Володимирович
Автор
Брєднєв Іван Володимирович

Лікар психіатр - нарколог

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери