Наркологічний стаціонар Київ

Наркологічний стаціонар Київ

Виведення із запою в стаціонарі

Наркоманія відноситься до однієї з найбільш серйозних наркологічних проблем, що викликають сильну фізіологічну і психологічну залежність організму до певних речовин. Більшість людей не в змозі самостійно впоратися з цією проблемою і потребують професійної допомоги.

Сьогодні найефективнішим способом позбутися згубної залежності є лікування в стаціонарі. Такий спосіб, дозволяє лікарям-наркологам якісно діагностувати проблему і вживати необхідні заходи, своєчасно корегуючи схему лікування, з урахуванням актуального стану хворого.

Лікування наркоманії в стаціонарі – Київ

У наркологічному центрі проводиться необхідне лікування, яке демонструє високу результативність. Дуже важливо, щоб процедури проводили висококваліфіковані сертифіковані лікарі-наркологи, психологи, терапевти, що володіють відмінними теоретичними знаннями і багатим успішним досвідом лікування наркологічних проблем.

Стаціонар повинен мати все необхідне медичне обладнання та хороші умови в палатах: комфортні спальні місця, якісний ремонт з кондиціонером, телевізором, санвузолом та інші зручності, що дозволяють хворому повністю сконцентруватися на своєму здоров’ї, відчути турботу і зрозуміти всю красу здорового життя без наркотиків.

Переваги лікування наркоманії в стаціонарі

Головною перевагою є наявність спеціалізованого медичного обладнання та цілодобове спостереження лікарем-наркологом за поточним станом пацієнта, з можливістю швидкого внесення змін в схему терапії, для підвищення її ефективності.

До основних етапів лікування наркоманії в стаціонарі відносять:

  • Доставка пацієнта автомобілем в наркологічний центр і прийом, який передбачає комплексний огляд і визначення поточного стану організму;
  • Проводиться детоксикація, спрямована на швидке і ефективне виведення залишків наркотичних засобів і їх похідних з організму з використанням спеціальних медичних препаратів. На цьому етапі також полегшуються фізичні страждання від ломки;
  • Терапія з використанням ефективних медикаментозних методів і кодуванням (підшивка / гіпноз);
  • Психологічна робота з наркозалежним (як індивідуальна, так і групова). Вона спрямована на самостійне усвідомлення всієї небезпеки вживання наркотичних засобів, а також відновлення нормального психологічного стану.
Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Стаціонарне лікування наркоманії в клініці медлюкс – особливості та переваги

Клініка «МЕДЛЮКС» спеціалізується на лікуванні наркозалежних людей в Києві та Київській області. У стаціонарі є сучасне обладнання та комфортні умови для перебування пацієнтів.

Особлива увага приділяється індивідуальному підходу до лікування, з урахуванням фізіологічних і психологічних особливостей залежного. Спостереження з боку лікарів здійснюється в режимі 24/7 – це дозволяє відстежити найменші зміни динаміки відновлення і при необхідності проводиться коригування схеми.

Вартість лікування наркоманії в стаціонарі нашого центру залежить відразу від декількох основних факторів: фізіологічного та психологічного стану пацієнта, переліку застосовуваних терапевтичних процедур і тривалості перебування в стаціонарі.

Позбавте себе або свого близького від згубної наркотичної залежності, відновіть здоров’я і відчуйте всю красу життя без вживання наркотиків!

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

    Контакти

    Консультація 24/7

    Месенджери