Наркологічний стаціонар Київ

Наркологічний стаціонар в Киеві

Наркоманія відноситься до однієї з найбільш серйозних наркологічних проблем, що викликають сильну фізіологічну і психологічну залежність організму до певних речовин. Більшість людей не в змозі самостійно впоратися з цією проблемою і потребують професійної допомоги.

Сьогодні найефективнішим способом позбутися згубної залежності є лікування в стаціонарі. Такий спосіб, дозволяє лікарям-наркологам якісно діагностувати проблему і вживати необхідні заходи, своєчасно корегуючи схему лікування, з урахуванням актуального стану хворого.

Зміст

Лікування наркоманії в стаціонарі – Київ

У наркологічному центрі проводиться необхідне лікування, яке демонструє високу результативність. Дуже важливо, щоб процедури проводили висококваліфіковані сертифіковані лікарі-наркологи, психологи, терапевти, що володіють відмінними теоретичними знаннями і багатим успішним досвідом лікування наркологічних проблем.

Стаціонар повинен мати все необхідне медичне обладнання та хороші умови в палатах: комфортні спальні місця, якісний ремонт з кондиціонером, телевізором, санвузолом та інші зручності, що дозволяють хворому повністю сконцентруватися на своєму здоров’ї, відчути турботу і зрозуміти всю красу здорового життя без наркотиків.

Вартість послуг наркологічного стаціонару МЕДЛЮКС

 • Виїзд нарколога на дім 4000 грн.
 • Лікування наркоманії в стаціонарі від 5000 грн/доба*
 • УБОД (Швидкий детокс) від 30000 грн.
 • Амбулаторне лікування (детоксикація) від наркотиків 3000 грн.
 • Тест на наркотики в сечі + консультація нарколога 1200 грн.
 • Первинна консультація лікаря нарколога/психіатра до 1 години (під час вступу на стаціонар - безкоштовно!) 1500 грн.
 • Повторна консультація лікаря нарколога/психіатра 1000 грн.

Переваги лікування наркоманії в стаціонарі

Головною перевагою є наявність спеціалізованого медичного обладнання та цілодобове спостереження лікарем-наркологом за поточним станом пацієнта, з можливістю швидкого внесення змін в схему терапії, для підвищення її ефективності.

До основних етапів лікування наркоманії в стаціонарі відносять:

 • Доставка пацієнта автомобілем в наркологічний центр і прийом, який передбачає комплексний огляд і визначення поточного стану організму;
 • Проводиться детоксикація, спрямована на швидке і ефективне виведення залишків наркотичних засобів і їх похідних з організму з використанням спеціальних медичних препаратів. На цьому етапі також полегшуються фізичні страждання від ломки;
 • Терапія з використанням ефективних медикаментозних методів і кодуванням (підшивка / гіпноз);
 • Психологічна робота з наркозалежним (як індивідуальна, так і групова). Вона спрямована на самостійне усвідомлення всієї небезпеки вживання наркотичних засобів, а також відновлення нормального психологічного стану.
Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Стаціонарне лікування наркоманії в клініці медлюкс – особливості та переваги

Клініка «МЕДЛЮКС» спеціалізується на лікуванні наркозалежних людей в Києві та Київській області. У стаціонарі є сучасне обладнання та комфортні умови для перебування пацієнтів.

Особлива увага приділяється індивідуальному підходу до лікування, з урахуванням фізіологічних і психологічних особливостей залежного. Спостереження з боку лікарів здійснюється в режимі 24/7 – це дозволяє відстежити найменші зміни динаміки відновлення і при необхідності проводиться коригування схеми.

Вартість лікування наркоманії в стаціонарі нашого центру залежить відразу від декількох основних факторів: фізіологічного та психологічного стану пацієнта, переліку застосовуваних терапевтичних процедур і тривалості перебування в стаціонарі.

Позбавте себе або свого близького від згубної наркотичної залежності, відновіть здоров’я і відчуйте всю красу життя без вживання наркотиків!

Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери