Розкодування від алкоголізму

Розкодуватися від алкоголю
Люди, які зіткнулися з проблемою алкогольної залежності і позбавившись від цієї згубної пристрасті за допомогою кодування, нерідко замислюються про зняття блокування і відновлення життя без заборон, в якому можна випити келих вина в хорошій компанії, на свята або в будь-які інші дні без відрази.
Зміст

Розкодування від алкоголізму – особливості процедури

Розкодування від алкоголю є розповсюдженою процедурою в медичній практиці. Маніпуляція дозволяє повністю або частково нейтралізувати раніше застосований вплив на організм залежного. В результаті, пацієнт позбавляється від «закладеної програми», що викликає огиду до алкогольних напоїв або позбавляється від раніше вшитого препарату. Після проведення розкодування він може самостійно вирішувати, чи варто вживати спиртне в тих чи інших випадках, повністю відповідаючи за свої дії.

Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

У яких випадках розкодування від алкоголізму необхідне

Існує кілька основних причин для розкодування від алкоголю. До таких причин відносять:

 • Глибокі депресивні стани, а також широкий спектр інших проблем з психікою;
 • Відсутність позитивного ефекту від сеансів психологічної допомоги і раніше проведеного кодування;
 • Фізіологічні проблеми організму, пов’язані з втратою апетиту, м’язовими болями, сексуальною дисфункцією у чоловіків, безконтрольним переїданням, головними болями;
 • Індивідуальна непереносимість вшитого препарату, застосованого в процесі кодування.

Також, розкодування від алкоголізму можна проводити у випадках, коли людина позбулася залежності, повністю відновила свій емоційний і фізіологічний стан і має можливість самостійно не допустити повторного занурення в «порочне коло».

Якими бувають види розкодування

Типи медичного розкодування відповідають типам кодування, будучи їх повною протилежністю. Процедура розкодування може проходити двома основними методами: медикаментозним і психологічним.

Медикаментозний спосіб передбачає видалення раніше вшитого в підшкірну жирову тканину медичного препарату, в той час як гіпнотерапія або психотерапія, дозволяє прибрати психологічний «заслін», встановлений лікарем-наркологом в процесі кодування.

Як проходить процедура зняття підшивки

Процедура зняття підшивки (розкодування) прямо залежить від раніше використаного способу підшивки, що застосовувалася для лікування конкретного пацієнта. Фахівці спеціалізованої наркологічної клініки «Медлюкс» використовують три основні методи: психотерапевтичний, гіпнотичний і метод вилучення торпеди або імплантату з жирової тканини.

Процедура проводиться в умовах стаціонару клініки. Для вилучення препарату, лікар робить невеликий надріз і виймає капсулу з препаратом, після чого рану зашивають.

Як правило, після проведення процедури, більшість пацієнтів відчуває моральне полегшення, що допомагає утвердити думку про те, що згубна залежність була переможена і тепер потрібно переходити до нормального життя, не повертаючись до надмірного вживання спиртного.

Вартість розкодування від алкоголізму

 • Імплантація гелю, що містить Дисульфірам (від 1-го до 3-х років) 7000 - 9000 грн.
 • Імплантація (підшивка) капсули Еспераль 8000 грн.
 • Ін’єкція препарату Вівітрол 12000 грн.
 • Ін’єкція препарату Тетлонг 250 3500 грн.
 • Авторська методика кодування (трьохетапний комплекс) 5400 грн.
 • Кодування за методом Довженка від 4500 грн.
 • Психофармакологічне кодування 6000 - 8000 грн.
 • Розкодування від алкоголю 3000 грн.
Ціна розкодування в клініці «Медлюкс» прямо залежить від методу, який використовують, а також фізіологічного та психологічного стану пацієнта. Перед процедурою наші лікарі завжди проводять діагностику та консультацію, що дозволяє встановити об’єктивність потреби в проведенні процедури, а також дають цінні медичні рекомендації.
Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Послуги

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери