Зняття ломки Київ

Зняття ломки

Ломка або абстинентний синдром – це дуже тяжкий фізіологічний стан організму, який провокується припиненням регулярного вживання наркотичних засобів. В процесі ломки, наркозалежний відчуває гострі, часом нестерпні фізичні болі, які хочеться усунути прийомом чергової дози наркотику.

Зняття ломки вдома або в умовах стаціонару, дозволяє істотно знизити фізичні муки організму, а також прискорити процес відновлення. Дана процедура є медикаментозною і дозволяє почати процес повноцінної реабілітації пацієнта, з подальшою відмовою від прийому наркотичних засобів.

Зміст

Зняття ломки Київ – оперативна допомога в наркологічній клініці МЕДЛЮКС

Для того, щоб врятувати себе і своїх близьких від фізичних страждань, які спостерігаються при припиненні систематичного вживання наркотиків – зверніться в наркологічний центр «МЕДЛЮКС»! Наші кваліфіковані лікарі-наркологи швидко проведуть необхідну діагностику, ефективно знімуть ломку і підготують організм для подальшого відновлення.

Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Зняття ломки може проводитися як вдома у залежного, так і в стаціонарі клініки. Стаціонар є кращим варіантом, в цьому випадку, пацієнт знаходиться під суворим контролем наркологів, які мають можливість координувати весь процес при проведенні процедури.

Вартість зняття ломки

Зняття наркотичної ломки: особливості проведення

Процедура передбачає повну детоксикацію організму від наркотичних речовин і продуктів його розпаду, токсинів. Вона проводиться під суворим контролем лікаря з використанням спеціальних медикаментів, які мінімізують фізичні страждання наркозалежного і прискорюють процес виведення наркотиків з організму.

Метод, який використовується може відрізнятися. В першу чергу, він залежить від типу прийнятої наркотичної речовини, фізіологічних і психологічних особливостей організму конкретного пацієнта.

Зняття метадонової ломки

Метадон належить до класу синтетичних наркотичних засобів опіоїдного ряду. Відмова наркомана від прийняття дози викликає сильну ломку протягом 1-2 тижнів, а в деяких випадках – більше 1 місяця, що небезпечно як для фізичного здоров’я, так і для психологічного стану людини.

Позбавлення від метадонової залежності передбачає досить тривалий і складний процес усунення абстинентного синдрому. Процедура вимагає участі професійних лікарів-наркологів і якісних медпрепаратів.

Зняття ломки в стаціонарі – чому важливо робити це в клініці?

Спроби самостійно позбавитися від проблеми, в абсолютній більшості випадків призводять до зриву і подальшого поглиблення залежності. Стаціонарне лікування має високу ефективність, що істотно підвищує шанси на повне усунення залежності при подальшій реабілітації.

Важливість зняття ломки в стаціонарі обумовлюється відразу двома важливими факторами: в стаціонарі є все необхідне обладнання, комфортні умови, а також пацієнт знаходиться під пильним наглядом фахівців, які можуть вжити необхідних заходів в будь-який момент.

Зняття ломки вдома

Наркологічний центр «МЕДЛЮКС» проводить зняття ломки вдома у пацієнта. Бригада лікарів виїжджає за адресою протягом декількох хвилин після виклику, проводить огляд і негайно виконує маніпуляції, що дозволяють мінімізувати фізичні страждання залежної людини.

Звертайтеся до професіоналів, і спрямуйте життя в здорове русло!

Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

    Контакти

    Консультація 24/7

    Месенджери