Лікар нарколог в Києві

The treatment of alcoholism
Ростислав Григорович Дубинченко

Лікар невідкладних станів, психіатр-нарколог. Директор клініки

Вартість консультації

1500 грн
Первичная консультация

Наркоманія, алкоголізм і токсикоманія – захворювання, які проявляються психічною і фізичною залежностями, що виникають в результаті систематичного вживання алкоголю, наркотичних, токсичних або інших психоактивних речовин.

Наркологія – це галузь психіатрії, «мала психіатрія». У деяких країнах наркологію виділяють як окрему самостійну одиницю, але в Україні спеціальність психіатр і нарколог невід’ємно пов’язані. Нарколог – це фахівець медичного профілю, який займається профілактикою, вивченням та лікуванням залежностей від алкоголю, наркотичних та інших психотропних речовин.

Зміст

Трохи цифр. За статистикою в Україні на 2018 рік найбільш поширена наркоманія, викликана вживанням канабіноїдів (марихуана), опіуму і його синтетичних аналогів (метадон та ін). Замикають трійку лідерів в Україні по вживанню, психостимулятори (амфетамін та ін.).

«МЕДЛЮКС» – це ліцензована і акредитована МОЗ України наркологічна і психіатрична клініка в Києві, тут ведуть прийом і консультації досвідчені лікарі-наркологи, психіатри, психотерапевти вищої категорії.

Акредитація медичного закладу – офіційне підтвердження існування в установі встановлених спеціальною комісією критеріїв для якісного, своєчасного, що відповідає певним стандартам рівня медичного забезпечення.

Ми цінуємо особистий простір пацієнта, тому за його бажанням, консультація, прийом і допомога лікаря нарколога, психіатра здійснюються анонімно.

Консультація нарколога – в яких випадках звертатися

Про залежність, як про діагноз можна говорити, коли на тлі систематичного вживання різних психотропних речовин виникає ряд порушень психіки і поведінки. Це захворювання характеризується наступними основними ознаками:

Зовнішні ознаки:

 • блідість шкіри;
 • почервонілі або мутні очі;
 • розширені або звужені зіниці;
 • уповільнена мова;
 • погана координація рухів.

Поведінкові ознаки:

 • збільшується байдужість до подій поруч;
 • втечі з дому і прогули в школі;
 • труднощі в зосередженні, погіршення пам’яті;
 • неадекватна реакція на критику;
 • часта і несподівана зміна настрою;
 • незвичайні прохання дати грошей;
 • пропажа з будинку цінностей, одягу та ін. речей;
 • часті незрозумілі телефонні дзвінки;
 • поява нових підозрілих друзів;
 • втрата апетиту, схуднення, іноді надмірне
 • споживання їжі;
 • хронічний кашель.

Ознаки – докази:

 • сліди від уколів, порізи, синці;
 • згорнуті в трубочку папірці, маленькі
 • ложечки, капсули, пляшки, пухирці.
Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Коли ви бачите у близької людини ці небезпечні симптоми, обов’язково слід звернутися до кваліфікованих фахівців нашої клініки.

Найбільш ефективними і успішними на даний момент в лікуванні залежності в Україні, як і в усьому світі вважаються спеціальні фармакологічні, реабілітаційні, неоабілітаційні і психокорекційні програми.

Обов’язкова умова – це індивідуальний підхід, так як шаблонних методів не існує. Саме такий підхід до вирішення проблеми залежності використовується в клініці «МЕДЛЮКС». Ми маємо весь спектр методів діагностики, обстежень і фахівців для надання допомоги.

Анонімна консультація у лікаря психіатра-нарколога

Анонімна консультація і лікування передбачені законодавством України. І документи про проходження лікування можуть бути надані лише правоохоронним органам за офіційним запитом і жодним іншим особам.

Фахівці клініки «МЕДЛЮКС» здійснюють анонімні лікарські консультації. Ми знаємо права пацієнта на таємницю лікування.

Завжди слід пам’ятати, що наркоманія, токсикоманія та алкоголізм можуть виникнути у будь-якої людини. Це хвороба і, як будь-яка хвороба, вона потребує якнайшвидшого правильному лікуванні у кваліфікованого лікаря нарколога. Один з головних кроків в програмі лікування залежності – це перший крок, який ви вже зробили – зателефонували в нашу клініку.

Основні принципи лікування наркоманії, алкоголізму, токсикоманії та анонімної консультації в нашій клініці:

 • Добровільна, усвідомлена згода пацієнта (форма МОЗ N003-6 / o) на прийом, консультацію і проходження курсу медичної допомоги у нарколога, психіатра чи психотерапевта;
 • Після консультації з наркологом клініки вибирається індивідуальна програма допомоги і лікування, яка буде залежати від скарг, клінічних проявів, віку, стажу захворювання, побажань та інше;
 • Комплексний підхід медичної допомоги включає в себе: курс дезінтоксикаційної, симптоматичної, відновної, психофармакологической терапії, під наглядом лікаря (нарколога, психіатра, психотерапевта), психологічну допомогу, процедури медикаментозного (підшивання, імплантація, торпедування) і немедикаментозного кодування, курс психо-соціальної реабілітації та неоабілітаціі.

Записатися на прийом до нарколога в клініці

Щоб отримати консультацію, вам необхідно просто підняти слухавку і набрати телефонний номер. На зв’язку 24/7 в Києві в нашій клініці буде фахівець, який прийме ваш дзвінок, допоможе підібрати зручний для консультації час.

Лікар психотерапевт, психіатр або нарколог, вже на першій консультації розповість і порекомендує точний план лікування.

Як проходить прийом у лікаря нарколога

Прийом в нашій клініці проходить в максимально комфортній для пацієнта обстановці.

На першому прийомі проводиться попередня бесіда. Триває вона в середньому 40 хвилин. Проводиться збір анамнезу, дається попередній висновок і рекомендації щодо подальшого обстеження. Призначається медикаментозна терапія, якщо це необхідно, для зняття абстинентного синдрому. Виписуються перші рецепти. Тоді ж домовляються про дату і час початку лікування, зручного для хворого. Тривалість терапії підбирається індивідуально і залежать від клінічних особливостей, стажу прийому, виду прийнятої речовини і наявності або відсутності супутніх захворювань.

У разі невідкладних або екстрених станах, наркологічна допомога надається негайно.

На даний момент немає єдиного чітко розписаного способу лікування залежності, який давав би 100% результат. Разом з тим, в нашій клініці є певна схема анонімної допомоги, яка показує достовірно хороші результати:

 1. Відмова від психоактивної речовини. Зняття фізичної залежності з детоксикацією, купірування абстинентного синдрому. Проводиться з обов’язковою медикаментозною підтримкою. В кінці цього періоду проводиться кодування, підшивання від психоактивної речовини.
 2. Зникнення постабстінентних симптомів. Це нормалізація сну і настрою, звести до мінімуму потяг до психоактивному речовини.
 3. Лікування від психічної залежності і запобігання рецидивам хвороби. Це найскладніший і трудомісткий етап психотерапевтичного лікування. Головна мета – досягнення переорієнтування залежної людини на здоровий спосіб життя, його реадаптация.
+38 (067) 426 04 04

Безкоштовна консультація
Телефонуйте нам 24/7

Лікар нарколог клініки «МЕДЛЮКС» анонімно розпише схему лікування, загальні принципи якої наводилися вище, але з урахуванням особливостей звернувся. Крім того, специфікою нашої клініки в Києві є максимальна індивідуалізація лікування. Робота не тільки з пацієнтом, але і з його колом близьких. Консультація досвідченого лікаря нарколога може знадобитися його родичам. За згодою пацієнта ми надаємо підтримку сім’ї, проводячи групові сеанси.

В Україні тільки наша клініка в місті Києві опрацьовує проблему настільки детально.

Скільки коштує прийом нарколога – ціна в Києві

При першій консультації в нашій клініці досвідчений лікар-нарколог підбере індивідуальний план лікування та психологічної реабілітації. Консультація йде в середньому 40 хвилин. Зазвичай цього часу вистачає, щоб оцінити стан пацієнта і приступити до лікування негайно.

З психологічним статусом складніше. Кількість сеансів психотерапії, їх тривалість і частота визначається в залежності від тяжкості стану і перебігу захворювання.

Загальновизнано, що найбільш ефективна програма – багатокомпонентна. Немає однієї таблетки, прийнявши яку ви позбудетеся від залежності. Лікар, який обіцяє це – не професіонал. Лікування залежності вимагає часу. Це досить тривалий і складний процес.

Виїзд на дім і трансфер
Клініка високого рівня
Кваліфіковані фахівці
Пацієнт опрацьовує з лікарем наркологом – психотерапевтом свої страхи, переглядає систему цінностей, точку світогляду. По суті, програма лікування вибудовує у свідомості людини новий сенс життя. Деяким достатньо кількох прийомів у лікаря, адже одного разу зважившись, треба тільки зберегти свої переконання до кінця курсу. Багатьом потрібна досить тривала реабілітація. Діагноз наркоманія, алкоголізм – не вирок. Якщо є бажання одужати, при грамотному підході в руках досвідченого фахівця можливо все.

Вартість послуг нарколога – ціна

 • Первинна консультація лікаря нарколога / психіатра до 1 години 1500 грн

  (під час вступу на стаціонар – безкоштовно!)

 • Первинна консультація лікаря нарколога / психіатра вищої категорії (до 1 години) 1500 грн.
 • Повторна консультація лікаря нарколога / психіатра 1000 грн.
 • Консультація з психотерапевтичною корекцією 800 грн.
 • Консультація на дому без маніпуляцій (нарколог, психіатр, психотерапевт додому) 2500 грн.
 • Виїзд нарколога на дім 3500 грн.

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери