Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних

Вешкурцев Артем Олексійович
Завідуючий відділенням реабілітації та психологічної допомоги «Rehab-Center»

Наркоманія належить до гострих соціальних проблем в Україні, які мають відношення до людей різного віку і соціальних груп. Залежність від наркотичних засобів, може провокуватися різними факторами: від банальної цікавості і бажання усунути моральні переживання, до насильного примусу до вживання тих чи інших речовин третіми особами.

Незалежно від причин появи залежності, абсолютна більшість людей не можуть самостійно впоратися зі своєю проблемою і потребують професійної реабілітації наркоманів.

Реабілітація наркозалежних Київ

Реабілітаційний центр для алкоголіків у Києві

Реабілітація наркоманів – це тривалий процес, який передбачає комплексний підхід до кожного хворого, з урахуванням його психологічних і фізіологічних особливостей. Процедури по реабілітації наркозалежних проводяться в спеціальному київському наркологічному центрі «МЕДЛЮКС».

Реабілітація наркозалежного не може проводитися вдома у пацієнта. Лікування поза стаціонаром несе в собі ряд істотних ризиків, в першу чергу, пов’язаних зі складністю контролю стану пацієнта і можливістю зриву відновлення в будь-який момент.

Реабілітаційний центр для наркоманів в Києві – в яких умовах проходить лікування

Реабілітація наркоманів вимагає комплексного підходу до усунення залежності. У період відновлення пацієнт повинен перебувати в комфортних умовах і відчувати турботу з боку оточуючих – це допомагає йому відновити психологічний стан, зрозуміти, що життя може бути цікавим і яскравим без прийому наркотиків.

Особливу увагу варто приділити кваліфікації лікарів, психологів, психотерапевтів і консультантів. Ефективна реабілітація включає в себе цілий комплекс індивідуальних і групових процедур, що забезпечують відновлення як фізіологічних функцій організму, так і психологічного здоров’я хворого з формуванням різко негативного ставлення до наркотиків. І вмінню навчити людину жити повноцінним життям без вживання ПАР.

Як проходить реабілітація наркоманів в МЕДЛЮКС

Процес реабілітації наркозалежних починається з комплексної медикаментозної дезінтоксикації. Це дозволяє в короткий час вивести з організму залишки наркотичних речовин і продуктів їх розпаду з першого дня полегшити ломку (нестерпні фізичні та психологічні страждання) і приступити до процесу повноцінного відновлення.

Другий етап – це професійна психологічна допомога, яку проводять як індивідуальним, так і груповим методом, робота над собою за нашою власною авторською методикою. Це дозволяє відновити життєві цінності, принципи, налагодити здорові стосунки в родині і з близькими людьми. Здобути навички допомагають людині повноцінно інтегруватися в суспільстві і за допомогою наших фахівців реалізувати плани і цілі.

У разі необхідності завершальним етапом реабілітації є процедура кодування, що забезпечує огиду або байдужість до вживання речовин. Кодування може проводиться в три різні способи або комбіновано: гіпноз, застосування методу Довженко або вшивання під шкіру капсули з ліками.

Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Реабілітація наркоманів в клініці МЕДЛЮКС – анонімно

Спеціалізований наркологічний центр «МЕДЛЮКС» пропонує умови реабілітації наркоманів по сучасних високоефективних методик, що довели свою ефективність на практиці. Вами або вашими близькими будуть займатися висококваліфіковані фахівці, що мають досвід реабілітації пацієнтів будь-якої складності. Вартість послуг прямо залежить відразу від декількох факторів: психологічного і фізіологічного стану хворого, методик, які використовують, тривалості лікування, умов перебування.

Подбайте про себе і здоров’я своїх близьких сьогодні!

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

    Контакти

    Консультація 24/7

    Месенджери