Кодування за методом Довженка

Кодування від алкоголізму Довженко

Кодування за методом Довженка – це традиційна психотерапевтична методика лікування залежних від алкоголю, яка довела свою високу ефективність на практиці. Вона активно застосовується в українських спеціалізованих клініках. У методиці сконцентровані: гіпносуггестивна, раціональна терапія і нейролінгвістичне програмування.

Процедура не передбачає застосування будь-яких лікарських засобів, сеанс займає лише кілька годин. Обов’язковою умовою для проведення кодування є чітке розуміння пацієнтом власної проблеми, прагнення усунути її, а також припинення вживання алкоголю протягом 7-10 діб до початку процедури.

Зміст

Кодування від алкоголізму Довженко – суть методу

Аналогічно традиційному лікуванню із застосуванням препаратів, кодування відноситься до заборонених методів лікування. Однак, на відміну від фізіологічної симптоматики, що проявляється при медикаментозній терапії, метод Довженка передбачає застосування спеціальних психологічних установок – пацієнт не боїться фізичного болю і страждань, він чітко усвідомлює всю згубність спиртних напоїв, і розуміє, що несе відповідальність за власне життя і долю.

Найчастіше, для успішного кодування, фахівцям досить 1 сеансу, тривалістю в 1,5-4 години – це дозволяє забезпечити ефективне лікування залежності в комфортних для пацієнта умовах, без відриву від звичайного ритму життя і роботи.

Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Кодування від алкоголізму за методом Довженка в Києві

Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» надає послугу кодування від алкоголізму за методом Довженка в Києві на вигідних для пацієнта умовах. В процесі, фахівці забезпечують психологічний вплив на свідомість пацієнта, викликають емоційний стрес, що несе в собі позитивний ефект на алкоголіка. Лікар не нав’язує пацієнтові власний погляд і принципи, він відкриває з пацієнтом діалог, в якому використовуються різні інструменти: від гумору і сатири, до повчальних історій. Весь комплекс дій лікаря, дозволяє хворому знайти віру в свої сили, отримати чітке переконання у власних здібностях для досягнення бажаного результату.

Пацієнт проводить переоцінку своїх життєвих цінностей, усуваються помилкові стереотипи і виробляються актуальні, корисні поведінкові механізми, що ведуть колишнього алкоголіка до нового життя, де є радість і перспективи.

Переваги лікування алкоголізму за методом Довженка

Метод має кілька беззаперечних переваг, завдяки яким, він зумів завоювати популярність серед вітчизняних і зарубіжних фахівців:

 • Висока ефективність, швидкий результат (вже після першого сеансу);
 • Відсутність медикаментів в процесі лікування;
 • Процедура не вимагає багато часу (займає від півтора до чотирьох годин);
 • Пацієнт весь час знаходиться в свідомості. Він не занурюється в гіпнотичний сон, а його увага не розсіюється впливом будь-яких речовин;
 • Процедуру можна проводити без відриву від основної діяльності. Не потрібно брати відпустку на роботі – процедура займає лише кілька годин (без урахування підготовчого періоду 7-10 днів, в період якого необхідно утриматися від вживання спиртного);
 • Не потребує стаціонарного лікування і регулярних відвідувань наркологічної клініки.
Хочете отримати відчутний ефект вже після першого сеансу і назавжди позбутися від алкоголізму? Зверніться в наркологічну клініку «МЕДЛЮКС», і вам обов’язково допоможуть!

Вартість кодування — ціни в клініці МЕДЛЮКС

 • Імплантація гелю, що містить Дисульфірам (від 1-го до 3-х років) 7000 - 9000 грн.
 • Імплантація (підшивка) капсули Еспераль 8000 грн.
 • Ін’єкція препарату Вівітрол 12000 грн.
 • Ін’єкція препарату Тетлонг 250 3500 грн.
 • Авторська методика кодування (трьохетапний комплекс) 5400 грн.
 • Кодування за методом Довженка від 4500 грн.
 • Психофармакологічне кодування 6000 - 8000 грн.
 • Розкодування від алкоголю 3000 грн.
Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Послуги

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери