Виведення із запою в стаціонарі

Наркологічний стаціонар в Киеві

Запій є одним з найнебезпечніших проявів алкогольної залежності. Він викликається надмірним регулярним або систематичним вживанням алкогольних напоїв. У цей період, людина відчуває гостру потребу в черговий «чарці», потрапляючи в порочне коло, вийти з якого самостійно дуже складно, а в деяких випадках – практично неможливо.

Головними небезпеками запою є: постійно наростаючий інтоксикаційний синдром, різка зміна психологічних і фізіологічних функцій організму. У цей період, людина починає відчувати: страх, сухість у роті, тремор, піднімається тиск, у нього можуть інтенсивно розвиватися патології внутрішніх органів, а також ряд інших проблем, притаманних хронічному алкогольному отруєнню.

Зміст

Виведення із запою в Києві лікарями-наркологами: чому не можна виводити самостійно?

Лікування хворого без залучення професійних лікарів наркологів – це небезпечна процедура, здатна привести до серйозних ускладнень, в першу чергу, до розвитку абстинентного синдрому, що викликає: втрату сну або кошмарні сни, нудоту, блювоту, гостру фізичну біль в м’язах і суглобах, агресію, депресію, порушення серцевого ритму, психологічні порушення, підвищену агресію, зорові/слухові галюцинації і т.д.

Лікарі-наркологи здійснюють виведення тільки медикаментозними засобами, що дозволяють дбайливо відновити нормальну функціональність організму, позбутися від продуктів розпаду алкоголю, зняти інтоксикацію, а також відновити водно-сольовий, вітамінний баланс.

Процедура виведення з запою проводиться під цілодобовим наглядом фахівців в нашій наркологічній клініці.

Виведення із запою в стаціонарі Київ: особливості процедури

Стаціонарние виведення є найпоширенішим і ефективним способом лікування запою. Він передбачає розміщення пацієнта в палаті. Весь процес відновлення контролюють кваліфіковані лікарі – це дозволяє своєчасно вживати необхідні заходи, а також уникнути можливих ускладнень, викликаних різким відмовою організму від прийому алкоголю.

Як правило, стаціонарне лікування проводиться протягом 3-5 днів, за цей час, лікарі здійснюють повне обстеження і збирають аналізи, що дозволяють скласти об’єктивну картину фізіологічного та психологічного стану організму, мінімізувавши негативні наслідки.

Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Переваги виведення запою в стаціонарі

Сьогодні існує два способи виведення з запою: вдома і в стаціонарі. Перший спосіб використовується в разі нетривалих запоїв, що тривають 1-3 дні. За цей період, в організмі хворого накопичується не критична доза токсинів, що полегшує процес виведення.

У той час як тривалі запої – це складна хронічна проблема, яка завдає істотної шкоди, як психологічному стану людини, так і його внутрішнім органам. Процедура вимагає цілодобового спостереження з боку професійного медичного персоналу, яку можна забезпечити тільки в наркологічному стаціонарі.

Виведення із запою в клініці «МЕДЛЮКС»

Медична наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» пропонує європейські якість і стандарти лікування послуги виведення із запою в стаціонарі. У нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі наркологи, анестезіологи, психіатри, терапевти, психотерапевти, психологи, які мають великий досвід роботи з пацієнтами будь-якої складності. Нами застосовуються тільки сертифіковані МОЗ України медикаменти, від перевірених виробників, що гарантує високу якість і безпеку проведеного лікування. Звертаючись до клініки «МЕДЛЮКС» будьте впевнені, що вам допоможуть вже сьогодні!

Вартість виведення із запою

 • На дому (Київ)​ 4000 грн.
 • На дому (Київська область)​ 4500 грн.
 • В стаціонарі клініки (Київ)​ 5000 грн.
 • Виїзд бригади швидкої допомоги (Київ)​ - 1,5 години роботи 4600 грн.
 • Виїзд бригади швидкої допомоги (Київська область)​ - 1,5 години роботи 5200 грн.
Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Послуги

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери