УБОД | ультрашвидка опіоїдна детоксикація

Зняття ломки

Припинення процесу ломки у наркозалежного, його порятунок від болісних відчуттів і виведення отруйних речовин з організму всього за 6-8 годин забезпечує ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УБОД), що передбачає комплекс екстрених медичних заходів для нормалізації фізіологічного та психологічного стану організму.

Відновлення організму проводиться шляхом використання спеціалізованого медичного обладнання та медикаментів – це дозволяє швидко і ефективно вивести з організму опіати, а також продукти їх розпаду. Висока популярність методу УБОД пояснюється відсутністю хворобливості для пацієнта і мінімальними термінами відновлення.

Зміст

Коли застосовують ультрашвидка опіоїдна детоксикацію організму

Ультрашвидку опіоїдну детоксикацію лікарі-наркологи застосовують на першому етапі комплексного лікування залежних пацієнтів, в період високої концентрації опіоїдних наркотичних засобів в крові.

В процесі детоксикації відбувається медикаментозне витіснення наркотичного засобу та продуктів його розпаду (токсинів). Процес проходить під наркозом, що дозволяє позбавити наркозалежного від найсильнішої фізичного болю і мук, які спостерігаються під час ломки.

Як правило, весь процес ультрашвидкої опіоїдної детоксикації займає не більше 6-8 годин. Термін проведення процедури прямо залежить від стану пацієнта і концентрації наркотиків в крові на момент початку процедури.

Переваги процедури УБОД

Програма ультрашвидкої опіоїдної детоксикації наркозалежних, на відміну від традиційних стаціонарних детокс-програм має цілий ряд переваг, завдяки яким її вважають найефективнішою:

 • Усуває больові синдроми, викликані ломкою, при припиненні вживання наркотичних засобів. Процедура є безболісною і не викликає агресивної реакції пацієнта;
 • Термін проведення детоксикації становить всього 6-8 годин і проходить під наркозом, в той час як класична стаціонарна детоксикація займає не менше 4-12 днів;
 • Забезпечує дію блокаторів опіатів – це дозволяє залежній людині встигнути відчути здорове життя, де немає місця наркотикам;
 • Метод є абсолютно безпечним – це доведено численними клінічними випробуваннями і підтверджено сертифікацією МОЗ України;
 • Практично не має побічних ефектів, тільки 1 з 10 пацієнтів після проведення процедури може відчувати слабкість, запаморочення, нудоту.
Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Однією з головних переваг процедури УБОД є можливість ефективного застосування навіть в найскладніших випадках. Процедура проводиться тільки в умовах стаціонару, під пильним наглядом лікарів-наркологів – це дозволяє контролювати процес детоксикації організму, і в разі необхідності, приймати ті чи інші медичні маніпуляції.

УБОД – ціна в Києві

Спеціалізований наркологічний центр в Києві «МЕДЛЮКС» пропонує професійні послуги ультрашвидкої опіоїдної детоксикації на вигідних для клієнта умовах. У нашому центрі є все необхідне сучасне обладнання, застосовуються тільки сертифіковані (оригінальні) медикаменти від перевірених постачальників, а також надаються комфортні умови для перебування пацієнтів в стаціонарі: палати з санвузлами, харчування.

Користуйтеся послугами професіоналів, і позбудьтеся від згубної залежності в короткий термін!

Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери