Що таке сольова залежність

Наркоманія сіль

Незважаючи на те, що наркотик «солі» набув поширення відносно нещодавно, масштаб вживання в Україні став дуже великим. Проблема спровокована високою доступністю речовини, простотою її приготування і різко негативним впливом на організм, який викликає як залежність, так і фізіологічні/ психологічні патології, що призводять до повного руйнування особистості і активної деградації, аж до смерті.

При вживанні синтетичного наркотику, сольова залежність розвивається стрімко. В результаті людина вже не може самостійно позбутися від проблеми, тому дуже важливо своєчасно отримати лікування від солей в професійній наркологічній клініці.

Лікування залежності від солей – особливості процедури

Стійка залежність розвивається вже після кількох прийомів. Припинення дії речовини, викликає у наркомана ломку, яка проявляється найсильнішими фізичними та психологічними стражданнями.

Для більшості людей такі стани є нестерпними – залежні намагаються якомога швидше знайти і прийняти нову дозу, замикаючи себе в порочне коло, вибратися з якого без стаціонарного лікування і подальшої психологічної допомоги практично неможливо.

Лікування сольовиї залежності проводиться в кілька основних етапів. В першу чергу, лікарі проводять комплексну медикаментозну детоксикацію організму, що дозволяє видалити з організму залишки «солей», їх похідних, а також полегшити симптоми ломки.

Зворотний дзвінок

  В результаті, відбувається відновлення фізіологічних функцій органів і систем організму, знімається психомоторне збудження.

  Другим етапом лікування від солей є психологічна допомога пацієнту. Робота психологів, психотерапевтів та психіатрів спрямована на донесення інформації про всю небезпеку подальшого вживання наркотичних засобів. Проводиться як індивідуальна, так і групова терапія. Результатом допомоги фахівців, стає відновлення нормального психологічного стану людини з різко негативним ставленням до вживання будь-яких наркотиків.

  Чим небезпечна сіль – наслідки вживання

  Солі є одними з найнебезпечніших наркотичних речовин, що загрожують стабільному психологічному і фізіологічного стану людини. Вони розмивають межу між небезпекою і безпекою, уявою і реальністю. Під впливом солей уражаються органи, порушується мозкова діяльність.

  Наркозалежні, які своєчасно не проходять, курс лікування від солей мають схильність до суїциду, що призводить до самогубств або нещасних випадків, яке провокується галюцинаціями і втратою почуття небезпеки в критичних ситуаціях.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Симптоми і ознаки вживання солей

  Як і інші наркотичні засоби, солі викликають ряд симптомів, за якими можна визначити причетність людини до вживання: розширені зіниці, швидка безглузда емоційна мова, метушливість і неспокійні руху, марна діяльність (збір-розбір чого-небудь і т.д.), агресивна поведінка, сухість у роті і підвищена спрага, підвищена температура тіла, зубний скрегіт, викликаний спазмами жувальних м’язів, швидка втрату ваги, розлади апетиту і сну, депресія, тривога і т.д.

  При виявленні вищевказаних симптомів, необхідно негайно вживати заходів, а в разі підтвердження – провести комплексне лікування від солей.

  Лікування сольовий залежності в Києві

  Спеціалізований наркологічний центр «МЕДЛЮКС» пропонує весь спектр послуг лікування наркоманів в Києві. У нашій клініці працюють висококваліфіковані фахівці, що забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, з урахуванням його фізіологічних і психоемоційних порушень!

  Подаруйте собі та своїм близьким здорове життя, в якому немає місця наркотикам!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери