Наркологічна невідкладна допомога

Наркологічна допомога

Алкогольна і наркотична залежність є щоденною проблемою для багатьох людей. Доступність спиртного і наркотиків, в комплексі з швидким процесом звикання, створюють умови для розвитку широкого спектру фізіологічних і психологічних патологій, які демонструють блискавичний розвиток.

До надмірного вживання алкоголю і застосування наркотиків люди приходять по-різному, від банальної цікавості, до психологічних проблем, викликаних різними факторами: сімейні негаразди, проблеми на роботі, сумнівних знайомих, нереалізованими амбіціями і т.д. Незважаючи на різноманіття причин, їх об’єднує одне – різке погіршення стану здоров’я. На певному етапі, це порочне коло призводить до необхідності виклику швидкої наркологічної допомоги, яка здатна стабілізувати стан і повернути людину до життя.

Зміст
Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Екстрена наркологічна допомога цілодобово – коли потрібно викликати фахівців

Оперативна наркологічна допомога є життєво необхідним інструментом, що дозволяє вивести пацієнта з критичного стану, викликаного різними наркотичними і спиртовмісними речовинами, в тому числі:

 • Гостра інтоксикація організму, при передозуванні наркотиками або алкоголем;
 • Запійний стан будь-якої складності і тривалості. Вже після 1 доби запою, в організмі починають інтенсивно накопичуватися токсини і продукти розпаду алкоголю;
 • Судомні прояви алкогольної та наркотичної етіології;
 • Абстинентний синдром, який виражається у вигляді похмілля або ломки (проявляється через недоступність наркотичної речовини або при відмові від вживання алкогольних напоїв).

Швидка наркологічна допомога вдома в Києві

Симптоми для виклику бригади лікарів

До основних симптомів, при яких необхідно викликати швидку наркологічну допомогу додому, відносять: важке дихання, аритмія (нерівний серцевий ритм), інтенсивна блювота, блідість шкіри і посиніння слизових оболонок, слабкість, гострі больові відчуття, безсоння, тремор (тремтіння), суїцидальний настрій, галюцинації, ознаки білої гарячки та інші нетипові для здорової людини симптоми.

Зверніть увагу! Залежно від типу прийнятих наркотичних засобів, симптоматика може істотно відрізнятися. Дуже важливо, щоб допомога при передозуванні алкогольними та наркотичними речовинами була надана оперативно – це істотно підвищує шанси повного відновлення фізіологічного та психологічного стану організму!

Як надається швидка наркологічна допомога вдома

Клініка «МЕДЛЮКС» надає швидку наркологічну допомогу в режимі 24/7. Мобільна бригада, що складається з висококваліфікованих і досвідчених лікарів-наркологів, виїжджає на спеціалізованому автомобілі вже через кілька хвилин після надходження сигналу, що гарантує прибуття за адресою пацієнта в мінімальний час.

Відразу після прибуття, лікарі проводять діагностику пацієнта, визначають ступінь / характер алкогольної або наркотичної проблеми, роблять екстрені медичні заходи для стабілізації стану, а також дають рекомендації щодо подальшої терапії.

Вартість екстреної цілодобової наркологічної допомоги в Києві

 • На дому (Київ)​ 4000 грн.
 • На дому (Київська область)​ 4500 грн.
 • В стаціонарі клініки (Київ)​ 5000 грн.
 • Виїзд бригади швидкої допомоги (Київ)​ - 1,5 години роботи 4600 грн.
 • Виїзд бригади швидкої допомоги (Київська область)​ - 1,5 години роботи 5200 грн.

Кінцева ціна на екстрену наркологічну допомогу в клініці «МЕДЛЮКС» прямо залежить від психічного і фізіологічного стану пацієнта на момент прибуття бригади, а також комплексу наданих послуг, щодо стабілізації стану.

Пам’ятайте! Своєчасно викликана допомога може зберегти життя вам і вашим близьким!

Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Послуги

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери