Детоксикація від наркотиків

Детокс організму від наркотиків

Детоксикація від наркотиків – це перший і дуже важливий етап лікування наркоманії, який передбачає медикаментозне виведення з організму залишків наркотичних засобів і продуктів їх розпаду.

Професійна детоксикація, що проводиться в умовах стаціонару наркологічної клініки, дозволяє повністю усунути болісну ломку або мінімізувати її вплив на організм пацієнта. В процесі наркоман не відчуває болісних відчуттів, відновлюються життєво важливі функції організму, а також прояснюється свідомість, що критично важливо для проведення подальших лікувально-відновлювальних процедур і реабілітаційних заходів.

Зміст

Як проходить детоксикація від наркотиків

Сьогодні існує дві ефективні програми детоксикації, що проводяться професійними наркологами в умовах стаціонару клініки.

 • Класичний спосіб детоксикації

Досить тривалий, і займає 5-6 днів. У цей період, забезпечується специфічний медикаментозний вплив на організм. Хворому призначаються: снодійні, анальгетики, вітамінні комплекси, гепатопротектори і деякі інші препарати. Схема детоксикації та перелік препаратів шикуються виходячи з результатів попереднього обстеження і даних аналізів.

Класичний метод детоксикації є ефективним способом виведення наркотичних засобів різних груп наркотиків і більшості видів психоактивних речовин.

 • Ультрашвидка детоксикація (УБОД)
Сучасний метод очищення організму від наркотиків та їх похідних. Має істотну перевагу над класичним аналогом – займає до 8-10 годин, пацієнт не відчуває болісної ломки або її ефект проявляється на мінімальному рівні. Особливістю є вузька спрямованість методу – він призначений для очищення організму від наркотиків опиатного ряду.

Оптимальний метод проведення детоксикації визначає профільний фахівець, на основі попереднього огляду пацієнта і отриманих результатів аналізів.

Основні етапи детоксикації передбачають:

 • Проводиться первинний огляд і комплексна діагностика організму наркозалежного. Враховуються всі фізіологічні та психологічні особливості, які здатні вплинути на ефективність процедури;
 • Лікарем-наркологом визначається відповідний спосіб проведення детоксикації;
 • Здійснюється спеціальна медикаментозна терапія, орієнтована на виведення наркотиків і токсинів з організму пацієнта;

Професійний психолог, проводить індивідуальну психологічну роботу з наркозалежним, орієнтовану на психокорекцію. Основним завданням психолога, є створення стійкої мотивації пацієнта для подальшого лікування і реабілітації, з метою повної відмови від вживання і повернення до нормального здорового життя.

Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Детоксикація організму від наркотиків – ціна в Києві

Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» надає послуги класичної та ультрашвидкиї (УБОД) детоксикації на вигідних умовах.

Вартість процедури формується з урахуванням ряду факторів, в тому числі: поточного фізіологічного та психологічного стану пацієнта, обраної методики, а також низки інших параметрів. Точну вартість лікар може визначити тільки після проведення попередньої діагностики.

Залишилися питання чи необхідна невідкладна наркологічна допомога? Зверніться до нас прямо зараз, і ми зробимо все можливе для ефективного вирішення вашої проблеми!

Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери