Детоксикація від наркотиків

Детоксикація від наркотиків

Детоксикація від наркотиків – це перший і дуже важливий етап лікування наркоманії, який передбачає медикаментозне виведення з організму залишків наркотичних засобів і продуктів їх розпаду.

Професійна детоксикація, що проводиться в умовах стаціонару наркологічної клініки, дозволяє повністю усунути болісну ломку або мінімізувати її вплив на організм пацієнта. В процесі наркоман не відчуває болісних відчуттів, відновлюються життєво важливі функції організму, а також прояснюється свідомість, що критично важливо для проведення подальших лікувально-відновлювальних процедур і реабілітаційних заходів.

Як проходить детоксикація від наркотиків

Сьогодні існує дві ефективні програми детоксикації, що проводяться професійними наркологами в умовах стаціонару клініки.

 • Класичний спосіб детоксикації

Досить тривалий, і займає 5-6 днів. У цей період, забезпечується специфічний медикаментозний вплив на організм. Хворому призначаються: снодійні, анальгетики, вітамінні комплекси, гепатопротектори і деякі інші препарати. Схема детоксикації та перелік препаратів шикуються виходячи з результатів попереднього обстеження і даних аналізів.

Класичний метод детоксикації є ефективним способом виведення наркотичних засобів різних груп наркотиків і більшості видів психоактивних речовин.

 • Ультрашвидка детоксикація (УБОД)
Сучасний метод очищення організму від наркотиків та їх похідних. Має істотну перевагу над класичним аналогом – займає до 8-10 годин, пацієнт не відчуває болісної ломки або її ефект проявляється на мінімальному рівні. Особливістю є вузька спрямованість методу – він призначений для очищення організму від наркотиків опиатного ряду.

Оптимальний метод проведення детоксикації визначає профільний фахівець, на основі попереднього огляду пацієнта і отриманих результатів аналізів.

Основні етапи процедури передбачають:

 • Проводиться первинний огляд і комплексна діагностика організму наркозалежного. Враховуються всі фізіологічні та психологічні особливості, які здатні вплинути на ефективність процедури;
 • Лікарем-наркологом визначається відповідний спосіб проведення детоксикації;
 • Здійснюється спеціальна медикаментозна терапія, орієнтована на виведення наркотиків і токсинів з організму пацієнта;

Професійний психолог, проводить індивідуальну психологічну роботу з наркозалежним, орієнтовану на психокорекцію. Основним завданням психолога, є створення стійкої мотивації пацієнта для подальшого лікування і реабілітації, з метою повної відмови від вживання і повернення до нормального здорового життя.

Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Детоксикація організму від наркотиків – ціна в Києві

Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» надає послуги класичної та ультрашвидкиї (УБОД) детоксикації на вигідних умовах.

Послуга

Вартість

УБОД (Швидкий детокс)

від 30000 грн.

Амбулаторне лікування (дезінтоксикація) від наркотиків

3000 грн.

Лікування в стаціонарі

від 4900 грн/доба*

Вартість процедури формується з урахуванням ряду факторів, в тому числі: поточного фізіологічного та психологічного стану пацієнта, обраної методики, а також низки інших параметрів. Точну вартість лікар може визначити тільки після проведення попередньої діагностики.

Залишилися питання чи необхідна невідкладна наркологічна допомога? Зверніться до нас прямо зараз, і ми зробимо все можливе для ефективного вирішення вашої проблеми!

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери