Примусове лікування алкоголізму

Примусове лікування алкоголізму

Головна проблема більшості алкоголіків – нерозуміння всієї згубності свого захворювання, а також категоричне небажання проходити лікування з подальшою реабілітацією. Близькі вмовляють залежного, намагаються знайти компроміс, навіть намагаються натиснути на нього морально, але отримують протилежний ефект – опір тільки зростає.

Сучасна наркологія знає, як змусити лікуватися алкоголіка – лікарями застосовується метод інтервенції. Він передбачає професійну допомогу лікарів-наркологів, психотерапевтів і психіатрів, які проникають в психологічний простір хворого і формують мотивацію на подальше лікування. Такий підхід дозволяє пацієнтові прийняти самостійне позитивне рішення на подальше лікування.

Як відправити на примусове лікування алкоголізму в Україні

Примусове лікування хворих на алкоголізм – це найпоширеніший варіант, що дозволяє залежним позбутися своєї проблеми і повернутися до нормального життя.

Зворотний дзвінок

  Таке лікування проводиться тільки в стаціонарі клініки, під цілодобовим наглядом профільних фахівців.

  Лікарі повинні контролювати стан пацієнта на кожному етапі його лікування, в режимі 24/7. Лікування хворого від алкоголізму без згоди можна проводити, посилаючись на чинне законодавство України.

  Як правило, лікування без згоди є малоефективним, адже людина не розуміє чому його утримують в стаціонарі, а також до тих чи інших медичних заходів. Ситуація, що склалася викликає протест – він може привести до зриву вже в перші тижні/місяці після завершення реабілітації.

  Для того, щоб пацієнт отримав максимально якісну допомогу з довгостроковим ефектом, фахівці клініки примусового лікування алкоголізму повинні провести якісну попередню підготовку хворого.

  Примусове лікування алкоголізму без згоди хворого проводиться в кілька етапів:

  • Первинний огляд – лікарі виконують оцінку поточного фізичного і психологічного стану хворого;
  • Розміщення пацієнта в стаціонар клініки – з цілодобовим наглядом профільних фахівців;
  • Комплексна детоксикація – дозволяє швидко вивести з організму залишки алкоголю і токсичні продукти його розпаду;
  • Медикаментозне лікування – направлено на відновлення життєво важливих функцій органів і систем;
  • Психологічна робота – спрямована на донесення до хворого всієї згубності його залежності. Лікарі створюють стійку мотивацію до подальшого лікування і реабілітації з метою досягнення поставленої мети;
  • Реабілітація – проводяться заняття в групах, індивідуальні заняття, а також заняття з близьким і рідними хворого.

  Завдяки грамотному підходу, примусове лікування алкоголізму без згоди пацієнта, дозволяє кардинально змінити погляди алкоголіка на свою проблему, роблячи примусове лікування добровільним.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Примусове лікування алкоголіка в Києві – клініка МЕДЛЮКС

  Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» пропонує вигідні умови примусового лікування алкоголізму в стаціонарі. У нас створені всі умови для комфортного перебування хворих: комфортні палати з індивідуальними санвузлами, які знаходяться під цілодобовим наглядом медичного персоналу.

  Пацієнтами займаються тільки висококваліфіковані досвідчені лікарі, практикуючі персональний підхід – це дозволяє хворому відчути турботу, а лікарю – провести лікування і реабілітацію з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

  Якщо ви не знаєте куди і як покласти на примусове лікування від алкоголізму – звертайтеся в «МЕДЛЮКС», і вам допоможуть!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери