Переваги крапельниці від запою

Переваги крапельниці від запою

Запій – прояв тяжкої форми алкогольної залежності, що характеризується постійним вживанням спиртних напоїв протягом 2-х і більше діб. Він проявляється на тлі вираженої алкогольної інтоксикації, супроводжується запереченням проблеми з боку хворого, втратою апетиту, зниженням працездатності і зневагою правилами гігієни.

Крапельниці від запою є медичним методом виведення хворого з важкого запойного стану, з метою нормалізації фізіологічних функцій організму, поповнення втрачених запасів, а також нормалізації психічного стану. Крапельниці можуть встановлюватися як на дому у пацієнта, так і в стаціонарі наркологічної клініки.

Особливості призначення крапельниць від запою

У наркології розрізняють два основних типи запійних станів: справжнє і хибне. Кожен з них вимагає спеціального підходу від лікаря наркоклініки.

При помилковому запої, людина не страждає на алкоголізм, але вживає спиртне тривалий час – більше 2-х днів (з тих чи інших причин: новорічні свята, дні народження, корпоратив і т.д.). Помилковий запій може пройти самостійно, без втручання фахівців – після похмілля самопочуття поліпшується, а людини не тягне до випивки.

Передзвоніть

  При істинному запої, людина має стійку алкогольну залежність. Самостійний вихід є дуже складним для хворого, а іноді неможливим. Екстрена медична допомога необхідна вже після 1-2 днів перебування в запійному стані. Чим довше людина перебуває в такому стані – тим важчі наслідки для його здоров’я.

  Зверніть увагу! Крапельниця від запою на дому рекомендована пацієнтам, які перебувають в запійному стані не більше 2-3 діб, якщо запій триває більше 3-х днів – виведення необхідно робити тільки в умовах стаціонару клініки, із застосуванням контролюючого медичного обладнання під цілодобовим наглядом фахівців.

  Переваги крапельниці від запою

  Ключовою перевагою використання крапельниці для виведення пацієнта із запою, є зняття алкогольної інтоксикації. Накопичені в організмі токсичні речовини негативно впливають практично на всі органи і системи людини. Крапельниця забезпечує комплексне заповнення втрачених ресурсів і нормалізує загальний стан організму.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Основні переваги крапельниці від запою:

  • Забезпечує практично моментальне засвоєння, що надходять в кров речовин;
  • Крапельна система дозує концентрацію препарату який вводится, розподіляючи весь обсяг на оптимальний час введення. Таким чином, не відбувається надмірно швидкого або повільного надходження необхідних препаратів;
  • Дозволяє лікарю оптимізувати склад крапельниці під індивідуальні фізіологічні особливості конкретного пацієнта;
  • Сприяє розрідженню крові, знижує навантаження на серцево-судинну систему людини – це стимулює швидке відновлення організму;
  • Усуваються болісні симптоматичні прояви абстинентного синдрому – вже через кілька годин після установки крапельниці, людина практично повністю відновлює свій звичний стан і не відчуває фізичного дискомфорту;
  • Склад крапельниці прискорює процес відновлення функції внутрішніх органів, в тому числі серця і печінки.

  Результатом установки крапельниці від запою на дому або в стаціонарі наркологічної клініки, є швидка стабілізація стану, заповнення втрачених резервів організму і поліпшення самопочуття!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери