Склад крапельниці для виведення із запою

Формула крапельниць від алкоголю

Запій – це важкий стан організму, пов’язаний з систематичним тривалим вживанням спиртних напоїв. Супроводжується гострою алкогольною інтоксикацією, нестабільним психоемоційним станом і цілим комплексом фізіологічних проблем.

Найефективнішим способом виведення людини із запою є установка крапельниці зі спеціальним складом препаратів. Вона дозволяє вивести залишки алкоголю і токсичні продукти його розпаду з організму в мінімальний термін, нормалізувати роботу життєво важливих органів, мінімізувати загальні негативні наслідки зловживання для організму.

Особливості та механізм дії крапельниці від запою

Принцип дії крапельниці від запою досить простий і полягає в поступовому контрольованому введенні комбінації препаратів, через вену в організм пацієнта. У процесі введення, відбувається зниження концентрації алкоголю в крові, нормалізується артеріальний тиск, прискорюється процес детоксикації (виведення залишків алкоголю і токсичних продуктів його розпаду), а також відновлюється водно-сольовий баланс.

Незважаючи на простий і зрозумілий принцип дії крапельниці від запою, її самостійна установка категорично заборонена. Перед використанням крапельниці, лікар повинен провести попередню діагностику пацієнта, визначити поточний фізичний і психічний стан організму, а також підібрати оптимальний склад препаратів з урахуванням отриманих даних.

Зворотний дзвінок

  Склад крапельниці від алкоголю

  Оптимальний склад крапельниці завжди визначає лікуючий лікар, враховуючи широкий спектр чинників: фізичний і психічний стан пацієнта, тривалість запою, наявність протипоказань, індивідуальні побажання пацієнта або його близьких та ін.

  Традиційний метод дезінтоксикаційної і інфузійної терапії включає в себе:

  • Для відновлення електролітного балансу – сольові розчини і електроліти;
  • Для корекції дефіциту рідини і гемодилюції (розведення крові) – збалансовані обсяги коригуючі розчини;
  • Для ощьолучивання плазми – препарати Бікарбонату і гідрокарбонат натрію;
  • Для інтракорпоральної детоксикації – розчини мають властивість зв’язувати, нейтралізовувати і виводити токсини з кров’яного русла і позаклітинного простору;
  • Для захисту клітин від токсичного впливу – Антигіпоксанти, Антиоксиданти і Цітопротектори;
  • Для корекції вітамінного балансу – вітаміни групи В, РР, С, Е;
  • Гепатотропні препарати – для відновлення функцій печінки – гепатопротектори, жовчогінні;
  • Метаболічні препарати – для поліпшення обмінних процесів і підтримки енергетичного балансу.
  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  У складі крапельниці, можуть використовуватися препарати різних виробників, тому найменування можуть відрізнятися. До найпопулярніших відносять: мексидол, есенціале, панангін, гептрал. Часто до складу включаються: протинудотні, заспокійливі, і знеболюючі медикаменти.

  Склад крапельниці від запою, повинен враховувати індивідуальні особливості конкретного пацієнта – такий підхід суттєво підвищує ефективність процедури. Встановлювати крапельницю повинен тільки підготовлений фахівець.

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери