Крапельниця від алкоголю

Крапельниця після запою
Гарантія анонімності
Екстренна допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Зловживання спиртними напоями завжди закінчується інтоксикацією організму з усіма витікаючими наслідками. Вже через кілька годин настає похмілля, людину каламутить, з’являються гострі головні болі, нудота, блювота, загальна слабкість, запаморочення, тахікардія та інші неприємні симптоми отруєння етанолом.

Деякі люди, для зняття або полегшення симптоматики, вважають за краще похмелитися – це порочне коло, що призводить до запійних станів і різкого погіршення загального здоров’я. Відсутність своєчасної медичної допомоги збільшує ризик інсульту і загострення хронічних захворювань, тому лікарі-наркологи рекомендують прокапатись від алкоголю на дому або в стаціонарі клініки.

Зміст

Крапельниця від алкоголю на дому

Крапельниця від похмілля на дому – це найпоширеніший метод швидкого усунення симптоматики отруєння етиловим спиртом. Вона дозволяє вивести залишки етилового спирту і токсичні продукти його розпаду з крові, а також знизити рівень шкоди організму.

У період зловживання, алкоголь руйнує багато корисних речовин і вітамінів, тому в крапельниці після алкоголю міститься комплекс корисних компонентів, що поповнюють енергетичні та вітамінні запаси.

При виклику фахівця додому, лікар-нарколог приїжджає вже з підготовленим обладнанням і медикаментами. Проводить первинний огляд, оцінює фізичний і психологічний стан пацієнта, укладає його в горизонтальне положення і проводить інфузійне введення складу. В період введення препаратів, пацієнт повинен перебувати під постійним контролем – це дозволяє робити оперативні медичні заходи (при необхідності).

Doctor narcologist
Наталія Володимирівна Радченко

Лікар медицини невідкладних станів.

Крапельниці які виводять із запою – склад крапельниці

Запій – це важкий стан організму, що супроводжується постійною інтоксикацією етиловим спиртом і токсичними продуктами його розпаду. Супроводжується фізичними та психоемоційними порушеннями з подальшим абстинентним синдромом, може викликати ряд патологічних станів і порушень функції внутрішніх органів.

Крапельниці після запою мають спеціальний склад, що дозволяє максимально швидко нейтралізувати негативний вплив етилового спирту і зняти важку симптоматику. До складу класичних крапельниць від запою на дому входить цілий комплекс препаратів, що надають всебічний вплив на органи і системи організму:

 • Натрієвий розчин – відновлює метаболізм і нормалізує мінеральний обмін;
 • Сульфат магнію – нормалізує роботу серцевого м’яза, усуває аритмію, знижує артеріальний тиск і проявляє спазмолітичну дію;
 • Глюкоза – основне джерело енергії, необхідна для відновлення метаболізму і очищення організму від токсичних продуктів етилового спирту;
 • Дисоль – забезпечує нормалізацію водно-сольового і кислотного балансу, надає дегідратуючий вплив і знімає спазми;
 • Солосеріл – забезпечує розширення судин, сприяє нормалізації тиску.

Крім вищевказаних препаратів, до складу можуть входити желатиноль, гідрокарбонат та інші препарати вибіркової дії: есенціале, магнезія, панангін, аскорбінова кислота, унітіол і т.д. Склад крапельниці від запою лікар може змінювати в залежності від індивідуальних особливостей організму конкретного пацієнта.

Виїзд на дім і трансфер
Клініка високого рівня
Кваліфіковані фахівці

Чому не варто похмелитися?

Вживання алкоголю в період похмілля може полегшити стан і знизити симптоматику. При цьому людина ризикує отримати ряд негативних наслідків, здатних кардинально змінити його життя. В першу чергу, це стосується систематичної концентрації алкоголю в організмі, який може викликати поступове звикання, а в наслідок – алкоголізм.

Якщо залежність вже є, прийом додаткової дози алкоголю підвищує концентрацію наявних в крові токсинів – це призводить до додаткового удару по внутрішнім органам, а також може спровокувати запійний стан, небезпечний розвитком не тільки фізіологічних, а й психічних проблем.

Крапельниця від похмілля – чому краще прокапатись

Відсутність своєчасної якісної наркологічної допомоги при похмільному синдромі може привести до ряду негативних наслідків: від збільшення тривалості класичних симптомів (головний біль, нудота, блювота, тремор, загальна слабкість і т.д.), до важких судинних проявів, аж до інсульту.

Прокапатись на дому або в стаціонарі від алкоголю – це процедура, що вимагає не багато часу, але дозволяє нормалізувати стан організму за кілька годин, а також усунути негативний вплив токсинів на внутрішні органи. Більш того, ціна крапельниці від алкоголю значно нижче вартості лікування можливих наслідків.

Де прокапатись від алкоголю – клініка МЕДЛЮКС

Спеціалізована наркологічна клініка МЕДЛЮКС пропонує вигідні умови установки крапельниці після похмілля на дому і в стаціонарі. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, практикуючі індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це дозволяє усувати наслідки етилового отруєння в комфортних для пацієнта умовах з максимальною ефективністю.

Для стаціонарних пацієнтів створені всі необхідні умови, забезпечується постійний контроль стану медичним працівником, а також гарантується повна анонімність.

Викликайте нарколога поставити крапельницю в клініці МЕДЛЮКС, і отримуйте якісний медичний сервіс, який допомагає!

Вартість крапельниці від запою

 • На дому (Київ)​ 4000 грн.
 • На дому (Київська область)​ 4500 грн.
 • В стаціонарі клініки (Київ)​ 5000 грн.
 • Виїзд бригади швидкої допомоги (Київ)​ - 1,5 години роботи 4600 грн.
 • Виїзд бригади швидкої допомоги (Київська область)​ - 1,5 години роботи 5200 грн.

Послуги

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери