Лікування залежності від спайсу

Лікування куріння спайсу

Спайсовая наркоманія в Україні демонструє стрімкий розвиток, в першу чергу, серед представників молодого покоління. Головною небезпекою спайсу є висока доступність і недостатня інформованість молоді, яка вважає, що куріння є практично і повністю безпечним для життя, в той час як насправді, курильні суміші викликають швидке звикання, перетікає в стійку наркотичну залежність.

Спайс – це курильні суміші, в які додаються різні наркотичні речовини, рослинного і штучного (хімічного) походження.

У більшості випадків отриманий ефект триває недовго (2-3 години), а залежність проявляється вже після кількох фактів вживання.

Лікування від спайса – ознаки вживання

Як і після прийому інших наркотичних засобів у спайсових наркоманів виявляються специфічні поведінкові і зовнішні ознаки, завдяки яким, близькі люди можуть запідозрити і визначити наявність проблеми. До основних ознак відносять:

 • Курці повністю або частково відмовляються від куріння класичних сигарет, у них з’являються сигарети з закрученими кінчиками, при палінні виділяється не специфічний для тютюну запах;

Передзвоніть

  • Спостерігаються різкі перепади настрою, при нестачі фінансів спайсові наркомани можуть піти на крадіжку коштів навіть у близьких людей;
  • Розвивається недосипання, можлива втрата апетиту, швидке виснаження організму;
  • Зіниці демонструють надмірне звуження або розширення (залежить від типу наркотику), білки очей набувають специфічого почервоніння, волосся стає ламким, чітко видно почервоніння шкіри, можлива набряклість кінцівок;
  • Притаманна не специфічна поведінка: різкий сміх без причини, впадіння в ступор, використовуються незрозумілі мовні звороти;
  • Агресивна реакція, підвищена збудженість.

  Виявивши перераховані вище ознаки у близької людини – не зволікайте, проведіть наркологічне обстеження – це допоможе виявити проблему на ранніх стадіях її розвитку, що полегшить подальше лікування спайсової наркоманії та мінімізує негативний вплив на здоров’я.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Лікування спайсової залежності – чим небезпечний спайс

  Залежно від того, яким типом наркотику був просякнутий спайс, він може провокувати різноманітну реакцію організму на вживання: від умиротворення (людина знаходиться в стані прострації, практично без руху), до зорових і слухових галюцинацій, агресії та інших проявів.

  Нерідко, спайс робить сильний психічний вплив на мозок хворого, людина може втратити зв’язок з реальністю, прийняти галюцинації за те, що відбувається, «вийти» з вікна, навмисно покінчити життя самогубством або нанести травми людям які знаходяться поруч. Також, хімічні токсичні компоненти, що містяться в наркотику, завдають колосальної шкоди не тільки психологічному, але і фізичному здоров’ю хворого.

  Для того, щоб не допустити серйозних наслідків, необхідно своєчасно пройти лікування від куріння спайса. Воно проводиться в кілька основних етапів:

  • Комплексна детоксикація організму, спрямована на повне виведення з організму залишків наркотику і продуктів його розпаду;
  • Нормалізація роботи органів і систем;
   Лікувально-реабілітаційні заходи, передбачають медикаментозне відновлення організму і профільну роботу психологів, психотерапевтів та психіатрів спрямовану на створення стійкої мотивації до повного позбавлення від згубної проблеми.

  Проконсультуйтеся з лікарями наркологічної клініки «МЕДЛЮКС», отримаєте відповіді на питання, що цікавлять, а також професійну допомогу у лікуванні наркоманії!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери