Жіночий алкоголізм

Ознаки жіночого алкоголізму
Жіночий алкоголізм – це тяжке наркологічне захворювання, що має ряд специфічних особливостей, в порівнянні з чоловічою залежністю. Захворювання розвивається на протязі декількох місяців або навіть років, характеризується гострою тягою до регулярного вживання спиртних напоїв. Доза для отримання необхідного ефекту поступово збільшується – це провокує активне виснаження організму, порушується нормальна робота внутрішніх органів, що може стати каталізатором безлічі проблем, аж до смерті. Головною особливістю жіночого алкоголізму є важка форма прояву, через що, процес лікування і реабілітації проходить набагато складніше ніж у чоловіків. Найважча стадія розвивається вже через 7-8 років після початку вживання. Тому дуже важливо, якомога раніше, звернутися в наркологічну клініку і пройти лікування, що дозволяє позбутися згубної проблеми і жити здоровим життям, де немає місця спиртному.

Симптоми і ознаки жіночого алкоголізму

У більшості випадків, жінки намагаються ретельно приховати свою залежність. Як правило, така поведінка обумовлена більш низькою лояльністю в суспільстві до жіночого алкоголізму ніж до чоловічого. В результаті, звернення до наркологів відкладається до останнього моменту, коли залежність вже має підвищену стійкість. До основних симптоматичних проявів жіночого алкоголізму відносять:
 • Змінюється зовнішній вигляд жінки, проявляеться патологічна набряклість, мішки під очима, судини що лопнули;
 • Спостерігається категоричне заперечення проблеми (може супроводжуватися агресією) при постійному бажанні вжити чергову дозу спиртного;
 • Вранці з’являється синдром абстиненції, супроводжуваний тремором рук;
 • Постійно збільшується кількість випитого для отримання необхідного сп’яніння;

Зворотний дзвінок

  • Погіршується загальний стан здоров’я, з’являється підвищена стомлюваність;
  • Знижується швидкість реакції, погіршується пам’ять, втрачається інтерес до традиційних захоплень;
  • Нетипова для жінки поведінка: надмірна агресія, навіть без видимого приводу.
  • Виявивши перераховані вище симптоми у себе або свого близького – необхідно відразу звертатися до нарколога – це дозволить провести об’єктивну діагностику і зробити ряд медичних заходів для усунення проблеми.

  Клініка лікування жіночого алкоголізму в Києві

  Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» пропонує надає кваліфіковану допомогу у лікуванні алкоголізму. Лікарі, що працюють в клініці – висококваліфіковані фахівці, що мають досвід успішного лікування пацієнток з різними стадіями залежності.

  Лікування вимагає застосування комплексного підходу, спрямованого на усунення психологічної та фізичної залежності.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Лікування проводиться в кілька основних етапів:

  • Комплексна детоксикація організму, спрямована на повне виведення залишків етилу, а також токсичних продуктів розпаду;
  • Терапевтичне лікування з використанням ряду медичних препаратів, які відновлюють нормальну функцію органів і систем (їх здорова функція порушується в результаті систематичного вживання);
  • Реабілітація – передбачає роботу психолога, психотерапевта та психітра, індивідуальні консультації, групові заняття, а також роботу з близькими хворої.

  Використовувані методи лікування жіночого алкоголізму в клініці «МЕДЛЮКС», дозволяють зупинити розвиток захворювання, повернути процес назад – кінцевим результатом є повне відновлення фізичного та психологічного здоров’я.

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери