Підшивка еспераль

Підшивання Еспераль від алкоголізму

Імплантація (підшивка) Еспераль є одним з найпопулярніших методів кодування алкоголіків. Цей метод, вже встиг зарекомендувати себе з позитивного боку, забезпечуючи високу ефективність лікування залежності протягом останніх років.

Основою служить спеціальний медичний препарат на основі дисульфіраму. Кожна капсула містить 100 міліграмів діючої речовини, тривалість дії становить від 1 до 5 років. Еспераль вшивається під лопатку, сідницю або в м’які тканини живота. Він повинен застосовуватися тільки в комплексі з подальшою реабілітацією алкоголіка, в іншому випадку, існує висока ймовірність зриву.

Зміст

Еспераль від алкоголізму – особливості методу кодування

Метод полягає в фізіологічному впливі препарату на організм людини, що вживає навіть мінімальні дози спиртного. Еспераль викликає гостру болісно-хворобливу реакцію при взаємодії з етанолом.

Для того, щоб провести процедуру підшивки, пацієнт повинен пройти попередню підготовку. До її основних етапів відносять:

 • Створення стійкої мотивації до позбавлення від алкогольної залежності. Хворий повинен розуміти всю згубність власної проблеми і бути налаштований на тривале утримання від спиртних напоїв, а також бажати пройти подальшу реабілітацію, з повним відновленням фізичного та психічного здоров’я;
 • Проводиться комплексне обстеження організму хворого, визначається, наявність протипоказань до використання препарату на основі дисульфіраму;
 • Перед початком процедури, пацієнт повинен самостійно утримуватися від вживання навіть невеликих доз алкоголю протягом 5-7 діб;
 • Визначається термін кодування. Це рішення приймається самим пацієнтом, після консультації з профільним фахівцем.

Закінчивши попередню підготовку, пацієнт що страждає від алкоголізму приходить в стаціонар клініки на процедуру підшивки препарату, яку проводить досвідчений лікар-нарколог.

Як проводиться імплантація еспераль

Процедура імплантації Еспераль проводиться в стаціонарі наркологічної клініки, в стерильних умовах, при повному дотриманні правил септики і антисептики. Лікар знеболює місце імплантації препарату (живіт, сідниці, лопатка), робить надріз, встановлює капсулу і зашиває розріз. Процедура є практично безболісною і не викликає істотного дискомфорту у хворого. Шви на місці імплантації знімаються через 5-7 доби.

Гарантія анонімності
Екстрена допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Більш простим методом підшивки є підшкірна ін’єкція Еспераль. В даному випадку підшивається не капсула, а вводиться спеціальний гель на основі дисульфіраму. Механізм впливу є аналогічним: введена під шкіру речовина поступово проникає в кров, підтримуючи постійний рівень концентрації препарату – дана процедура може виконуватися наркологом не тільки в стаціонарі, але і вдома у пацієнта.

Вшивання еспераль – ціна в Києві

 • Імплантація гелю, що містить Дисульфірам (від 1-го до 3-х років) 7000 - 9000 грн.
 • Імплантація (підшивка) капсули Еспераль 8000 грн.
 • Ін’єкція препарату Вівітрол 12000 грн.
 • Ін’єкція препарату Тетлонг 250 3500 грн.
 • Авторська методика кодування (трьохетапний комплекс) 5400 грн.
 • Кодування за методом Довженка від 4500 грн.
 • Психофармакологічне кодування 6000 - 8000 грн.
 • Розкодування від алкоголю 3000 грн.

Вартість проведення процедури підшивки Еспераль залежить від ряду факторів, які лікар може визначити тільки після проведення попереднього обстеження пацієнта, з урахуванням його поточного стану, ступеня залежності, особистого бажання пацієнта позбутися згубної проблеми, а також ряду інших факторів.

Залишилися питання, і ви хочете отримати розгорнуту консультацію по методу кодування від алкоголізму із застосуванням препарату Еспераль? Наші фахівці будуть раді дати відповідь на всі профільні питання і допомогти у вирішенні вашої проблеми!

Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
Автор
Неясов Вадим Валерійович

Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

Послуги

Корисні статті

Контакти

вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
м. Київ, Україна

Консультація 24/7

  Контакти

  Консультація 24/7

  Месенджери