Вшивання торпеди від алкоголізму

Підшити Торпедо від алкоголізму

Алкоголізм є серйозною проблемою, що приносить страждання не тільки алкоголіку, але і його близьким. Під впливом згубної залежності, колись здорова і активна людина перетворюється в безпорадну «істоту» з однією метою – знайти чергову дозу алкоголю і вжити її.

Підшивка торпеди – це один з найпоширеніших методів лікування алкогольної залежності, який доводить свою ефективність за довгі роки практичного застосування професійними наркологами. Метод відноситься до сфери психотерапевтичного лікування, що передбачає застосування спеціальних медичних препаратів, який формуе внутрішню психологічну заборону на подальше вживання спиртних напоїв.

Зміст

Як проходить вшивання торпеди – особливості процедури

Перед тим як провести процедуру, пацієнт повинен усвідомити згубність своєї проблеми і самостійно виявити бажання пройти медикаментозне лікування, яке передбачає застосування популярного методу кодування.

Протягом 3х-5ти днів хворий повинен повністю утриматися від вживання алкогольних напоїв – це дозволить провести очистку організму від залишків алкоголю і продуктів його розпаду, а також поверне залежного в стан чіткої свідомості і розуміння того, що відбувається навколо.

Під час проведення процедури, лікар знеболює ділянку, робить неглибокий розріз і вживляє імплантат з ліками. Після успішного вживляння, розріз зашивається. У більшості випадків, імплантат з ліками вводиться ін’єкційно в підшкірну клітковину – цей метод є атравматичним і доставляє пацієнтові мінімум незручностей.

Підшивка торпеди від алкоголізму – механізм впливу

Залежно від того, який препарат був використаний для вшивання, термін його дії на організм може знаходиться в межах: від 6 місяців до декількох років. У цей період, ушита речовина поступово надходить у кров і знаходиться там в певній концентрації, яка гарантує неприємні хворобливі наслідки для фізіологічного стану пацієнта при вживанні спиртного.

Після вживання навіть невеликої дози спиртних напоїв, пацієнт починає відчувати: прискорене серцебиття, панічний настрій, що наближається почуття смерті, нудоту, блювоту, дзвін у вухах, болі в грудях, психологічний дискомфорт, головні болі та інші негативні наслідки впливу препарату.

Гарантія анонімності
Екстрена допомога 24/7
Безкоштовна консультація

Застосовуваний наркологами препарат для підшивки є повністю нешкідливим для людини, але тільки тоді, коли останній знаходиться в організмі з природним фізіологічним станом.

При потраплянні в організм етанолу, препарат провокує активну реакцію, що викликає у хворого найсильніші психологічні переживання і фізичні болі – це серйозний бар’єр, який стає успішним інструментом лікування алкогольної залежності.

Торпедо від алкоголізму в Києві

Спеціалізований наркологічний центр «МЕДЛЮКС» проводить лікування пацієнтів, які страждають від алкогольної залежності за методом вшивання торпедо. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, що забезпечують персональний підхід до кожного пацієнта, вони враховують фізіологічні особливості та психологічний стан хворого.

Зверніть увагу, використання торпедо має ряд протипоказань, тому проводити процедуру лікування необхідно тільки після комплексної консультації і ретельної діагностики організму пацієнта! Звертайтеся по допомогу до професіоналів, і повертайте яскраві фарби життя без зловживання!

Зворотний дзвінок

  Вартість підшивки Торпедо – ціна в клініці МЕДЛЮКС

  • Імплантація гелю, що містить Дисульфірам (від 1-го до 3-х років) 7000 - 9000 грн.
  • Імплантація (підшивка) капсули Еспераль 8000 грн.
  • Ін’єкція препарату Вівітрол 12000 грн.
  • Ін’єкція препарату Тетлонг 250 3500 грн.
  • Авторська методика кодування (трьохетапний комплекс) 5400 грн.
  • Кодування за методом Довженка від 4500 грн.
  • Психофармакологічне кодування 6000 - 8000 грн.
  • Розкодування від алкоголю 3000 грн.
  Автор </br> Неясов Вадим Валерійович
  Автор
  Неясов Вадим Валерійович

  Нарколог, психотерапевт, психодрама терапевт, гіпнотерапевт, головний лікар клініки

  Послуги

  Корисні статті

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери