Апатія – що робити?

Апатія – що робити?
Апатія – якщо перекласти дослівно – грецькою означає «відсутність пристрасті». У психіатрії та психології під ним мають на увазі стан відчуженості, байдужості, відсутності прагнень і бажань.

В тій чи іншій мірі це почуття знайоме будь-якій дорослій людині. Однак, на щастя, досить нечасто це стає проблемою, що спонукає до пошуку виходу самостійно, або зверненням до фахівця.

Чи є апатія захворюванням – ні, це стан яке може виникати як у зовсім психологічно здорових людей, так і бути ознакою цілого ряду патологічних станів.

Коли може виникнути апатія і у кого. Як сказано вище у кожної здорової людини яка перевтомлена, перебуває в стані тривалого стресу, перенесла важку хворобу і багато іншого.
Однак апатія супроводжує багато серйозних психічних проблеми на першому місці серед яких, безумовно стоять депресії будь-якого рівня. Можна сказати, що апатія буває без депресії, але не буває депресії без апатії.

Зворотний дзвінок

  Апатія дуже часто входить в психічні прояви травм і захворювань головного мозку, Як приклад можна згадати сумнозвісну лоботомію, коли хірургічним шляхом ушкоджувався мозок, з метою перевести пацієнта в апатичний, безвольний стан.

  Статистично нечасто, однак найбільш важкий розлад характеризується проявами апатії є ряд захворювань шизофренічного спектру, коли апатія передує основним проявам розладів, а з перебігом хвороби стає перманентним станом характеризує початковий стан процесуальних захворювань.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Апатія? Що робити?

  Якщо ви відчуваєте що ваш стан можна назвати апатичним – постарайтеся відпочити, проконтролювати достатній ваш сон по тривалості і якості, Задумайтесь чи досить добре ви харчуєтеся. Постарайтеся хоча б тимчасово обмежити себе від зайвих стресів. Якщо при вище названих умовах стан не нормалізується, затягується, або причини такого стану для вас не очевидні – зверніться на консультацію до фахівця, і тоді ваша «якість життя» скаже вам «спасибі».

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери