Залежність від марихуани (коноплі)

Залежність від марихуани

Куріння маріхуани є однією з найпоширеніших наркологічних проблем, в першу чергу, через серйозну недооцінку наслідків, до яких призводить її регулярне вживання. Незважаючи на те, що фізіологічне звикання організму прямо не доведено, маріхуана прирівнюється до наркотиків через стимулювання психологічної залежності – це призводить до серйозних наслідків і необхідності подальшого лікування залежності від маріхуани.

Присутність у складі рослини канабіноїдів, стимулює вироблення серотоніну, який регулює настрій людини.

Лікування залежності від маріхуани

Незважаючи на те, що більшість людей має можливість самостійно контролювати кількість інтенсивності вживання маріхуани, деякі люди піддаються прямій залежності, у вигляді патологічної пристрасті, від якої відмовитися без допомоги фахівців дуже складно або практично неможливо.

Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» здійснює лікування залежності від травички будь-якої складності. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі наркологи, психіатри, використовуються найсучасніші, ефективні і безпечні методики усунення залежності у пацієнтів.

Ознаки куріння маріхуани

З огляду на специфічний прийом наркологічного засобу – куріння, зовнішніх слідів вживання маріхуани на тілі не залишається.

Зворотний дзвінок

  При цьому, ознаки куріння є досить яскравими і виражаються в:

  • Наявності характерного запаху, що залишається в ротовій порожнині, на одязі, волоссі або руках;
  • Нетиповий для здорової людини вираз очей, а також їх інтенсивне почервоніння, яке нерідко можна сплутати з підвищеною втомою;
  • надмірна або відсутня емоційність, виражена в надмірних веселощах, нестримному сміху, збільшеній активності або навпаки в нетипово тихій для людини поведінці і навіть агресії.

  Наслідки куріння маріхуани

  Вживання трави, як і будь-яких інших наркотичних засобів не в медичних цілях призводить до негативних наслідків, що призводить до комплексного ослаблення організму і психологічного звикання, що викликає потребу в подальшому регулярному вживанні.

  До основних негативних наслідків прийому наркотику, після яких необхідно проводити лікування залежності від маріхуани відносять: апатію, виснаження, слабкість, зниження чутливості, широкий спектр психоемоційних порушень (депресивні стани), хвороби дихальних шляхів, проблеми серцево-судинної системи та репродуктивної функції.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Як кинути курити маріхуану?

  В першу чергу, залежна людина повинна самостійно усвідомити згубність наркотиків і необхідність проведення лікування залежності від маріхуани. Найбільш ефективним, швидким і безпечним способом позбутися від проблеми, є звернення в спеціалізований наркологічний центр, в якому лікарі зможуть провести комплексне лікування, що включає: комплексну діагностику поточного стану пацієнта, дезінтоксикації (виведення наркотичної речовини і його похідних з організму), індивідуальну або групову психологічну терапію, фізіотерапію, ресоціалізацію, що дозволяє залежній людині повернутися до нормального соціального життя.

  Лікування від куріння маріхуани Київ

  Звернувшись в наркологічний центр «МЕДЛЮКС» в Києві, ви або ваші близькі отримають професійне лікування наркоманії, з індивідуальним підходом, 100% конфіденційністю та комфортними умовами!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери