Залежність від метадону

Залежність від метадону

Метадон відноситься до сильнодіючих опіумних речовин, що викликають швидке звикання. Як правило, метадонова залежність розвивається в результаті вживання вуличного наркотику або фармацевтичних аналогів в спеціалізованих медичних центрах відомих як замінна терапія.

Деякі залежні цілеспрямовано використовують даний препарат для вживання або для самостійної заміни більш дорогого наркотику – героїну. Результатом виявляється лише використання однієї наркотичної речовини замість іншої, з подальшим погіршенням стану – хворий потребує обов’язкового лікування залежності від метадону.

Лікування метадонової залежності

Лікування метадонової залежності, як і залежності від інших сильнодіючих наркотичних засобів, необхідно проводити в умовах стаціонару, під цілодобовим наглядом кваліфікованих фахівців, що мають можливість як проконтролювати процес, так і провести своєчасне коректування схеми лікування, в залежності від поточних результатів.

Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» проводить лікування метадонової залежності будь-якої складності в кілька основних етапів:

 • Повна дезинтоксикація організму, що забезпечує швидке виведення препарату і токсинів з організму – це дозволяє стабілізувати пацієнта і перейти до наступних відновлючих програм;
 • Проведення сімейних або індивідуальних психотерапевтичних процедур із залученням професійного психотерапевта. Основною метою данного етапу лікування є стабілізація емоційного стану хворого, його активна мотивація відмови від вживання наркотиків і повернення до здорового способу життя;

Передзвоніть

  • Інтенсивна медикаментозна терапія, спрямована на відновлення всіх життєво важливих систем організму;
  • Реабілітація, процес, що забезпечує комплексне відновлення психологічного, емоційного і духовного здоров’я людини.

  Чим небезпечний метадон – наслідки вживання

  Метадон є одним з найнебезпечніших наркотичних засобів, що згубно впливає на всі органи в організмі. Наслідками вживання речовини стає: атрофія і гниття кінцівок, порушення психіки і процесів мислення, широкий спектр хвороб органів дихання, печінки, підвищення крихкості і ламкості кісток, розвиток еректильної дисфункції, порушення менструального циклу, порушення гормонального фону, кровообігу в кінцівках і органах та ряд інших проблем, здатних привести до смерті.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Як зрозуміти, що людина вживає метадон – ознаки вживання

  Як правило, ознаки вживання метадону практично не відрізняються від ознак, які проявляються при вживанні інших наркотичних засобів. Запідозрити людину у вживанні речовини, можна в разі якщо: очі мають почервоніння, розширені або звужені зіниці, шкіра має блідий відтінок, порушується координація і сон, спостерігаються різкі зміни в поведінці, що супроводжуються швидкими перепадами настрою, погіршенням пам’яті, апетиту, неадекватною реакцією при спілкуванні, хронічний кашель, постійна потреба в грошах.

  При виявленні цих ознак, необхідно негайно звернутися до фахівців для діагностики, проведення тесту на наявність наркотичних речовин в організмі і подальшого лікування залежності від метадону.

  Метадонова ломка – як впоратися

  Метадонова ломка – це дуже болючий, фізично нестерпний симптом, який необхідно знімати тільки в умовах стаціонару. Лікарі-наркологи використовують спеціальні медпрепарати, що знижують фізичні страждання пацієнта, полегшуючи процес детоксикації і відновлення.

  Лікування від метадонової залежності в Києві

  Клініка «МЕДЛЮКС» проводить професійне лікування наркоманії в Києві на найвищому рівні за демократичною ціною з високим комфортом для пацієнта!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери