Медикаментозне лікування наркоманії – плюси і мінуси

Лікування залежності

Проблема наркоманії захлеснула Україну, і з кожним роком продовжує збільшуватися. Вона викликає не тільки деградацію особистості, робить залежного асоціальним елементом суспільства, але й сприяє руйнуванню сімей, калічить долі, а якщо вчасно не вжити адекватних заходів – закінчується загибеллю наркомана, приносячи близьким нестерпні душевні страждання.

Одним з найбільш ефективних методів відновлення, є медикаментозне лікування наркоманії, що передбачає проведення детоксикаційних заходів, відновлення здорових функцій органів і кодування спеціальними препаратами. В результаті проводиться швидке виведення наркотиків і продуктів їх розпаду з організму, а також забезпечується стійкий психологічний вплив на залежну людину, що мотивує його до припинення вживання.

Переваги медикаментозного лікування наркоманії

Сучасне медикаментозне лікування наркоманії – це окремий етап комплексного лікування залежності від наркотиків, який передбачає проведення терапевтичних заходів, спрямованих на введення в організм наркомана різних препаратів, основною метою яких є зняття ломки (абстинентного синдрому), виведення з організму залишків наркотичних засобів та їх похідних, а також зниження тяги до вживання.

Передзвоніть

  • Медичні препарати демонструють високу ефективність в послядетоксікаційний період, їх застосування спрямоване на усунення порушень метаболізму, поведінкових розладів і нормалізацію психічного стану. До таких препаратів відносять: заспокійливі, снодійні засоби і т.д. Всі призначення, повинні строго контролюватися профільним фахівцем.
  • Надає позитивний ефект в процесі лікування синдромокомплекса психічної залежності. При цьому, медикаментозна терапія може нести в собі лише допоміжні функції, забезпечуючи нормалізацію психоемоційного фону, а також зняття фізичних аспектів прояву залежності.
  • Служать ефективним інструментом проведення протирецидивної терапії, орієнтованої на кодування пацієнта з використанням пролонгованих видів блокаторів опіоїдних рецепторів.

  Медикаментозне лікування наркоманії – недоліки

  Медичні препарати, що використовуються в процесі лікування наркотичної залежності, дозволяють усунути розвиток наркотичних ефектів і прибрати симптоматику, яка проявляються у вигляді нестерпних фізичних страждань (абстинентного синдрому), але вони не впливають на психічний стан залежного.
  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Пацієнти, які проходять лікування героїнової залежності налтрексоном, в прагненні подолати несприйнятливість власного організму, можуть ввести занадто велику дозу препарату, яка здатна викликати передозування, небезпечне як погіршенням стану, так і летальним результатом. Тому дуже важливо проводити медикаментозне лікування під суворим контролем висококваліфікованого лікаря-нарколога, який не тільки визначить оптимальну дозу медпрепаратів для конкретного пацієнта, але й виконає додаткові заходи в разі необхідності.

  Слід розуміти, що медикаментозне лікування є лише першим кроком для відновлення пацієнта, критично важливу роль відіграє подальша реабілітація наркозалежного без медикаментів, мотивуюча пацієнта на відновлення і повертає його до нормального життя в соціальному середовищі!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери