Лікувально-відновлювальна програма МЕДЛЮКС

Особливості програми лікування та відновлення

Одним з головних етапів лікування алкоголізму в умовах спеціалізованої наркологічної клініки «МЕДЛЮКС» є лікувально-відновлювальна програма, орієнтована на комплексне відновлення нормальної роботи всіх ключових функцій організму, а також корекцію наявних порушень психоемоційного стану та фізіології.

Програма передбачає усунення порушення балансу нейромедіаторів, що є основною причиною розвитку хвороби. Також фахівцями проводиться індивідуальна робота, спрямована на персональне навчання пацієнта правильно підтримувати душевний баланс і комфорт в різних життєвих ситуаціях – це дозволяє створити стійку мотивацію відмови від вживання спиртних напоїв навіть в психологічно важких моментах.

Особливості лікувально-відновлювальної програми в «МЕДЛЮКС»

Програма розрахована на людей, які страждають на алкогольну залежність, що володіють досить низькою мотивацією, а також мають інші захворювання, викликані ускладненнями залежності.

Етапи лікувально-відновлювальної програми «МЕДЛЮКС»:

Розширена діагностика організму

Дозволяє провести об’єктивну оцінку фізіологічного та психологічного стану пацієнта, а також визначити фактори, які послужили першопричиною розвитку алкоголізму. На підставі отриманих даних, складається персональний курс лікування.

Передзвоніть

  Використовуються такі діагностичні методики як: ультразвукове дослідження внутрішніх органів, ДНК-тест (показує наявність і тип порушень нейромедіанного обміну, а також переносимість лікарських препаратів), клінічні аналізи, діагностика серцево-судинної системи, індивідуальні консультації.

  Персональний курс лікування за участю профільних лікарів

  Курс розробляється на основі отриманих даних від повного обстеження. Він враховує індивідуальні фізіологічні та психологічні особливості конкретного пацієнта.

  Детоксикація

  Етап детоксикації передбачає проведення комплексної очистки організму від залишків алкоголю і продуктів його розпаду із застосуванням найсучасніших медичних препаратів, в тому числі: нормотіміков, гепатопротекторів, натрапив, вегетостабілізаторов та інших.

  Процедура проводиться двома типами терапій: інфузійної і метаболічної. Остання дозволяє забезпечити організм корисними речовинами, відновлюють здоров’я: амінокислотами, вітамінами і мінералами.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Відновлення нейромедіанного балансу

  Проводиться професійна робота, спрямована на відновлення фізичного та психоемоційного стану хворого, повертається душевна рівновага і комфорт. На даному етапі застосовуються метаболічні, лікарські методики, дотримується призначена дієта і проводиться кінезіогенная терапія.

  Відновлення нормальної роботи органів і систем

  Використовується комплексний терапевтичний підхід і ряд високоефективних процедур, спрямованих на нормалізацію функції органів і систем: ультрафіолетове лазерне опромінення крові, транскраніальна електростимуляція, а також: БОС, SPA-капсула і ВЛОК.

  Формуємо і забезпечуємо стійку мотивацію

  В процесі формуються нові принципи ведення життя, в якій немає місця спиртному, але є безліч приводів для радості і психологічного задоволення.

  Фахівцями проводяться:

  • Програма «12 кроків»;
  • Персональні консультації з психотерапевтом і психологом;
  • Проведення психотерапії з родичами хворого;
  • Відвідування груп самоаналізу і самодопомоги;
  • Тілесно-орієнтована психотерапія.

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери