Яка роль батьків у вживанні залежного

Сімейна співзалежність

Батьки є формуючим осередком суб’єкта залежності, оскільки дане захворювання формується по більшою мірою в підлітковому віці. Формування патернів поведінки впливають на пристрій захворювання званої залежністю.

Зокрема, образи чи почуття провини перед близькими можуть стати причинами, супутніми вживання речовин.

Залежна людина «втягує» в хворобу всіх близьких йому людей, у яких формується співзалежність, як специфічна реакція. Тим самим співзалежні члени сім’ї алкоголіка потрапляють в непросту ситуацію і змушені міняти свою поведінку, спосіб життя і навіть сприйняття світу. Ця схема працює абсолютно автоматично і напряму пов’язує ці два поняття (залежність і співзалежність).

Роль батьків впливає на формування захворювання, а також може і супроводжувати вживання.

Близькі, унаслідок сильної прихильності опікують хворого, тим самим можуть не давати йому відчути всі негативні наслідки руйнівного способу життя, а також «забирають» можливість пізнання негативної мотивації в слідстві залежності.

Зворотний дзвінок

  Постійно «витягаючи» з проблем, залежний не може усвідомити руйнівність наслідків своєї життєдіяльності. Необхідно провести сепараціоннний процес (відділення), для того щоб людина навчилася брати на себе відповідальність за життя.

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери