Примусове лікування наркоманії

Лікування залежності

Примусове лікування хворих на наркоманію, здається єдино вірним рішенням для багатьох людей, адже воно дозволяє позбавити близьку людину від згубної залежності. Більш того, чинне законодавство України дає можливість виконувати примусове лікування наркоманів без їх згоди. Але у такого способу є свої підводні камені, і головний з них – низька ефективність лікування.

Наркоманія – це важка залежність, з якою необхідно боротися спільними силами, брати участь повинні всі: профільні лікарі, сам хворий і його близькі. На жаль, багато наркоманів не вважають себе хворими, вони сприймають бажання близьких допомогти – актом агресії, йдуть в «захисну» позицію, і лише шкодять собі і своїм близьким.

Примусове лікування наркозалежних в Україні

Сучасна наркологія має можливість проводити стаціонарне примусове лікування наркоманів з високою ефективністю. Для цього, застосовується метод інтервенції, що має на увазі вторгнення лікарів в особисте життя хворого з метою формування стійкої мотивації до подальшого лікування, реабілітації та повного одужання. 

Передзвоніть

  Вони доносять до хворого всю згубність наявної проблеми і розповідають, як змусити лікуватися в ситуації, що склалася. У підсумку, примусове лікування виявляється добровільним – хворий прикладає максимум зусиль для повного одужання.

  Більшість наркоманів, що надходять на примусове лікування до Києва, відмовляються від медичної допомоги через страх:

  • Залишитися без одержуваних від наркотику відчуттів – після вживання, людина перестає відчувати докори сумління, біль, проблеми здаються чимось далеким;
  • Переносити нестерпні муки (ломку) – це найвираженіша причина страху, яка дозволяє багатьом хворим прийняти позитивне рішення про лікування ще в період спілкування з близькими. Наркоман стає дратівливим і агресивним тільки при думці про те, що йому може бути боляче і дискомфортно;
  • Кардинально змінити своє життя – наркоману важко позбутися свого звичного оточення. Він відчуває себе потрібним в колі «друзів», чиєю основною метою в житті є пошук і вживання чергової дози.

  Грамотна робота лікарів-наркологів, психіатрів та психотерапевтів дозволяє позбавити хворого від страхів, відкривши йому шлях до усвідомлення і ефективного до лікування.

  Гарантія анонімності
  Екстренна допомога 24/7
  Безкоштовна консультація

  Клініка “МЕДЛЮКС” – примусове лікування наркоманів в Києві

  Фахівці наркологічної кініки “МЕДЛЮКС” надають послуги примусового лікування наркоманів. Вони використовують сучасні методи лікування, що дозволяють мотивувати хворого і домогтися позитивного стійкого результату.

  Лікування проходить в кілька етапів:

  • Первинна діагностика – лікар визначає поточний фізичний і психічний стан пацієнта;
  • Детоксикація або ультрашвидка детоксикація – забезпечує виведення залишків наркотику і токсичних продуктів його розпаду з організму. УБОД дозволяє скоротити час процедури до 6-8 годин, а також усуває болісну ломку;
  • Медикаментозна терапія – спрямована на відновлення нормальної функції життєво важливих органів і систем організму;
  • Психологічна робота – комплекс психологічних і психотерапевтичних заходів, спрямованих на усвідомлення пацієнтом наявної проблеми і створення мотивації до подальшого лікування;
  • Реабілітація – індивідуальні консультації, заняття в групах і з залученням близьких хворого.

  Грамотний підхід фахівців клініки “МЕДЛЮКС”, дозволяє зробити платне примусове лікування наркоманів, добровільним і максимально ефективним!

  Інше з блогу

  Контакти

  вул. Микільсько-Ботанічна 6/8,
  м. Київ, Україна

  Консультація 24/7

   Контакти

   Консультація 24/7

   Месенджери